خانه آخرین خبرها آرون اکهارت و بن مک‎کنزی به فیلم Live (زنده) پیوستند

آرون اکهارت و بن مک‎کنزی به فیلم Live (زنده) پیوستند

۰
آرون اکهارت - فیلم The Dark Knight (شوالیه تاریکی)

بیاتومگ – آرون اکهارت و بن مک‎کنزی به جمع بازیگران فیلم Live (زنده) پیوستند. بن مک‎کنزی در ابتدا نقش رایان را در سریال درام The O.C (او سی) به تصویر کشید و سپس، در سریال جنایی Southland (سرزمین جنوب) حضور یافت. وی در حال حاضر، نقش کمیسر جیمز گوردن را در سریال Gotham (گاتهام) به تصویر می‎کشد. با وجود برنامه شلوغش در دنیای سریال، او اخیرا به فیلم The Torture Report (گزارش شکنجه) به کارگردانی اسکات زد برنز پیوسته تا در کنار آدام درایور و جان هم به نقش‎آفرینی بپردازد.

آرون اکهارت نیز نام و چهره بسیار آشنایی در میان طرفداران بتمن می‎باشد چرا که او نقش هاروی دنت/دو چهره را در فیلم The Dark Knight (شوالیه تاریکی) ساخته کریستوفر نولان بازی کرده است. گرچه وی پس از این فیلم در چندین پروژه دیگر نیز حضور پیدا کرده اما نقش وی در فیلم شوالیه تاریکی یکی از برجسته‎ترین نقش‎های وی تاکنون می‎باشد.

بن مک‎کنزی - سریال Gotham (گاتهام)
بن مک‎کنزی – سریال Gotham (گاتهام)

گزارش شده که مک‎کنزی و اکهارت قرار است در فیلم هیجان‎انگیز پیش‎رویی به نام زنده به نقش‎آفرینی بپردازند. استیو سی میلر قرار است این فیلم را کارگردانی کند و فیلمنامه فیلم را نیز جرمی درایزدیل قلم زده‎ است. کورتنی ایتون نیز یکی از بازیگران فیلم است. در این گزارش آمده که مک‎کنزی نقش شخصیت منفی فیلم را بازی خواهد کرد.

در فیلم زنده که اتفاقات آن در طی یک دوره زمانی دو ساعته رخ می‎دهد، یک پلیس خوار و بی‎اعتبار، وظیفه می‎یابد تا دختر ربوده‎شده یک کمیسر پلیس را نجات بدهد و این در حالی است که تمام این تعقیب و گریزها توسط یک خبرنگار جوان فیلمبرداری می‎شود. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *