خانه آخرین خبرها فیلم Bill & Ted 3 (بیل و تد ۳) ساخته می‎شود

فیلم Bill & Ted 3 (بیل و تد ۳) ساخته می‎شود

۰
فیلم Bill & Ted (بیل و تد)

بیاتومگ – کیانو ریوز و الکس وینتر رسما قرار است نقش‎های خود به عنوان نیکوکارترین مسافران زمان را در فیلم Bill & Ted 3 (بیل و تد ۳) بازآفرینی کنند. فیلم Bill and Ted’s Excellent Adventure (ماجراجویی عالی بیل و تد) در سال ۱۹۸۹، یک جفت احمق و پر جنب‎وجوش را معرفی کرد. این دو در این فیلم کمدی و علمی-تخیلی، از طریق باجه تلفن در زمان سفر می‎کردند و به منظور گذراندن درس تاریخ، شخصیت‎های مشهور را می‎دزدیدند. در این راه، آنها از مردی از آینده به نام جورج کارلین کمک می‎گرفتند.

در سال ۱۹۹۱، دنباله‎ای برای این فیلم به نام Bill and Ted’s Bogus Journey (سفر ساختگی بیل و تد) ساخته شد که در آن، بیل و تد به جهنم می‎روند و در آنجا، مرگ را فریب می‎دهند و او را به متحد خود تبدیل می‎کنند و به زمین بازمی‎گردند تا ربات‎های مشابه خود را شکست بدهند. حال، پس از ۲۷ سال، تد و بیل برای فیلم سوم بازخواهند گشت.

فیلم Bill & Ted (بیل و تد)
فیلم Bill & Ted (بیل و تد)

گزارش شده که فیلم بیل و تد ۳ تحت عنوان Bill and Ted Face the Music (بیل و تد با موسیقی مواجه می‎شوند) ساخته خواهد شد و کیانو ریوز و الکس وینتر برای بازآفرینی نقش‎های خود بازخواهند گشت. این فیلم در حال حاضر در مرحله پیش‎تولید قرار دارد و فیلمنامه آن را نیز کریس متیسون و اد سولومن نوشته‎اند. کارگردانی فیلم در دست دین پاریسوت می‎باشد.

کیانو ریوز و الکس وینتر در بیانیه‎ای اظهار داشتند:

“ما از برگشتن به کنار یکدیگر بسیار هیجان‎زده هستیم. کریس و اد فیلمنامه شگفت‎انگیزی نوشته‎اند و با وجود دین در جایگاه کارگردانی، این پروژه، عوامل بسیار خوبی گردهم آورده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *