بیاتومگ – با باکس آفیس ۲۷ اردیبهشت ماه همراه با ما باشید. فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‎نهایت) در سومین هفته از اکرانش بر روی پرده سینماها، همچنان صدرنشین جدول باکس آفیس باقی ماند. فیلم انتقام جویان ۳ برای سه هفته پیاپی است که این جایگاه را از آن خود کرده است. این فیلم در هفته گذشته موفق به کسب فروش داخلی ۸۰ میلیون دلاری شد. فیلم انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت تاکنون در فروش جهانی به مبلغ ۱ میلیارد و ۷۸۸ میلیون دلار دست پیدا کرده که ۳۲ درصد آن یعنی حدود ۵۶۶ میلیون دلار آن مربوط به فروش در داخل آمریکا است.

در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم کمدی و تازه‎اکران‌شده Life of the Party (پایه مهمانی) با بازی ملیسا مک‎کارتی قرار دارد. این فیلم در اولین هفته حضورش بر روی پرده نقره‎ای، به فروش داخلی ۲۳ میلیون دلار دست پیدا کرد. فیلم پایه مهمانی در فروش خارج از آمریکا نیز به مبلغ ۳ میلیون دلار دست پیدا کرد تا فروش جهانی آن را به مبلغ ۲۶ میلیون دلار برساند. دیگر فیلم تازه‎اکران‎شده این هفته، فیلم Breaking In (به زور وارد شدن) است که با کسب فروش داخلی ۲۲ میلیون دلاری، در جایگاه سوم جدول باکس آفیس ایستاده است. فروش خارجی این فیلم که با بودجه ۶ میلیون دلاری ساخته شده، هنوز آغاز نشده است.

جایگاه چهارم جدول را نیز فیلم عاشقانه و کمدی Overboard (به دریا) به خود اختصاص داده است. این فیلم در دومین هفته از اکرانش به فروش داخلی ۱۲ میلیون دلاری دست یافته است. این فیلم که با بازی آنا فاریس می‎باشد، در فروش کلی داخلی و خارجی به ترتیب به مبلغ ۳۲ و ۱۰ میلیون دلار رسیده که فروش جهانی آن را از مرز ۴۲ میلیون دلار عبور می‎دهد. فیلم A Quiet Place (مکانی بی‎صدا) با کسب فروش داخلی ۸ میلیون دلاری در ششمین هفته حضورش بر روی پرده سینماها، فروش کلی داخلی‎اش را به مرز ۱۷۲ میلیون دلار رساند. فروش کلی خارجی فیلم نیز ۱۱۶ میلیون دلار است که جمعا، فروش جهانی ۲۸۸ میلیون دلاری را حاصل می‎کند.

فیلم کمدی Tully (تالی) با بازی شارلیز ترون در دومین هفته از اکرانش با کسب فروش داخلی ۳ میلیون دلاری، در جایگاه هشتم جدول باکس آفیس قرار گرفت. فروش کلی داخلی این فیلم، مبلغ ۷ میلیون دلار و فروش کلی خارجی آن، مبلغ بسیار اندک ۲۰۰ هزار دلار می‎باشد. فیلم RBG (آر بی جی)، در این هفته با کسب فروش داخلی بیش از ۱ میلیون دلار، از جایگاه ۱۵ به ۱۰ جدول باکس آفیس صعود کرده است.

هفته آینده نیز فیلم کمدی Book Club (باشگاه کتاب)، فیلم اکشن و ابرقهرمانی Deadpool 2 (ددپول ۲) و فیلم کمدی Show Dogs (سگ‎های نمایشی) به اکران درخواهند آمد. مطمئنا فیلم ددپول ۲ برای کسب صدر جدول باکس آفیس خیز خواهد برداشت و باید دید آیا از پس فیلم انتقام جویان: جنگ بی‎نهایت برمی‎آید یا خیر؟

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Avengers: Infinity War۸۰۵۶۶-۳
۲Life of the Party۲۳۲۳-۱
۳Breaking In۲۲۲۲۶۱
۴Overboard۱۲۳۲-۲
۵A Quiet Place۸۱۷۲۱۷۶
۶I Feel Pretty۵۴۵۳۲۵
۷Rampage۴۹۰۱۲۰۵
۸Tully۳۷-۲
۹Black Panther۲۶۹۶-۱۳
۱۰RBG۱۲-۲
  • فروش‎ها به میلیون دلار است.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می‎شود.
  • فروش‎های داخل جدول تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می‎باشد.
  • در متن، منظور از فروش داخلی، فروش داخل آمریکا و منظور از فروش خارجی، فروش خارج از آمریکا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *