بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم پوستری تازه برای فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) منتشر کرده که پوستری مخصوص برای کاراکتر پیتر می‎باشد. پیتر هیچ توانایی خاص و ایکس‎منی ندارد. وید ویلسون/ددپول به دنبال گردهم آوردن تیمی با اعضای توانمند است و در همین راستا، تبلیغ و آگهی پخش می‎کند، پیتر با دیدن این آگهی، برای مصاحبه می‎آید و به طرز تعجب‎آوری به عنوان یکی از اعضای تیم ایکس فورس انتخاب می‎شود. در ادامه می‎‌توانید این پوستر را مشاهده نمایید.

کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم ددپول ۲ را کارگردانی می‎کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می‌باشد، شاهد حضور دوباره رایان رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲، رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به ززی بیتز در نقش دومینو، جاش برولین در نقش کیبل، جک کِسی به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه و همچنین بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا اشاره کرد. فیلم ددپول ۲ در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها اکران شد.

پوستر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *