بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر، عنوان رسمی انیمیشن The LEGO Movie 2 (فیلم لگو ۲) را اعلام کرده و علاوه بر این، با انتشار اولین پوستر انیمیشن، رسما از لوگوی آن نیز پرده‎برداری کرده است. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده نمایید. عنوان رسمی انیمیشن فیلم لگو ۲، The LEGO Movie 2: The Second Part (فیلم لگو ۲: بخش دوم) نام دارد.

فیلم لگو در سال ۲۰۱۴ به اکران درآمد و به موفقیت بزرگی در گیشه تبدیل شد. نقدهای این انیمیشن عمدتا مثبت بودند و با وجود بودجه ۶۰ میلیون دلاری، این انیمیشن به فروش جهانی ۴۶۹ میلیون دلاری دست پیدا کرد. این جدیدترین موفقیت نویسنده و کارگردان فیل لرد و کریس میلر بود، کسانی که در انیمیشن Cloudy with a Chance of Meatballs (ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی) و فیلم ۲۱ Jump Street (خیابان شماره ۲۱ جامپ) با یکدیگر همکاری کرده بودند.

موفقیت فیلم لگو به اندازه‎ای بود که کمپانی برادران وارنر به سرعت دست به کار ساخت یک دنیای سینمایی مشترک لگویی شدند. سال گذشته، دو انیمیشن The LEGO Batman Movie (فیلم لگو بتمن) و The LEGO Ninjago Movie (فیلم لگو نینجاگو) به اکران درآمدند که انیمیشن اولی نسبت به دومی، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ انتقادی، موفق‎تر بود. علاوه بر این، برای چندین سال است که دنباله‎ای برای فیلم لگو در حال توسعه بوده و فیلمنامه آن مورد بازنویسی قرار گرفته و تاریخ اکران آن به سال ۲۰۱۹ تغییر یافته است. با این حال، با انتشار اولین پوستر، ظاهرا مسیر این انیمیشن به سوی پرده سینماها از قبل هموارتر به نظر می‌رسد.

با اینکه فیل لرد و کریس میلر بیشتر بازنویسی فیلمنامه را برعهده داشتند اما وظیفه کارگردانی انیمیشن برعهده آنها نیست بلکه مایک میچل بر روی صندلی کارگردانی فیلم نشسته است. انیمیشن فیلم لگو ۲: بخش دوم قرار است در تاریخ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ (۸ فوریه ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

پوستر انیمیشن The LEGO Movie 2 (فیلم لگو ۲)

انیمیشن The LEGO Movie 2 (فیلم لگو 2)
انیمیشن The LEGO Movie 2 (فیلم لگو ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *