خانه آخرین خبرها سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‎انگیز) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‎انگیز) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‎انگیز)

بیاتومگ – به لطف تحسین زیاد منتقدان و ستایش بسیار در فصل جوایز، کمپانی آمازون استودیو سرمایه‎گذاری خود را بر روی سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‎انگیز) ادامه خواهد داد. این سریال کمدی، قبل از شروع پخش فصل دومش، برای فصل سوم تمدید شده است.

این سریال بر روی زن خانه‎داری در جزیره منهتن نیویورک تمرکز دارد که تصمیم می‌گیرد تا یک استندآپ کمدین شود. فصل اول این سریال که در سال ۲۰۱۷ پخش شد، با بازی ریچل بروسناهان در نقش کاراکتر اصلی می‎باشد که پس از جدایی و از هم پاشیدن ازدواجش، دچار بحران وجودی شده است. اتفاقات سریال در سال ۱۹۵۸ رخ می‎دهد و فصل اول آن دارای هشت قسمت بود.

سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‎انگیز)
سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‎انگیز)

بنابر گزارش‎ها، آمازون استودیو سریال خانم مایسل شگفت‎انگیز را برای فصل سوم تمدید کرده است. در حالی که فصل اول سریال دارای ۸ قسمت بود، انتظار می‎رود که فصل دوم و سوم آن دارای ۱۰ قسمت باشند. در کنار بروسناهان در نقش میج مایسل، دیگر بازیگران سریال شامل مایکل زیگن در نقش همسر میج، الکس بورستاین در نقش مدیر برنامه او و لوک کربی در نقش بروس می‎باشد. از آنجا که برخی از صحنه‎های فصل دوم سریال خانم مایسل شگفت‎انگیز در پاریس فیلمبرداری شده است، پس طرفداران می‎توانند در این فصل، انتظار داستان‎ها و صحنه‎های زیبایی را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *