خانه آخرین خبرها لیام نیسون به نسخه فرعی فیلم Men in Black (مردان سیاه‎پوش) پیوست

لیام نیسون به نسخه فرعی فیلم Men in Black (مردان سیاه‎پوش) پیوست

۰
نسخه فرعی فیلم Men in Black (مردان سیاه‎پوش)

بیاتومگ – لیام نیسون قرار است نقش اصلی بازسازی/نسخه فرعی فیلم‎های Men in Black (مردان سیاه‌پوش) را به تصویر بکشد. مجموعه فیلم‌های مردان سیاه‌پوش در سال ۱۹۹۷ با بازی ویل اسمیت و تامی لی جونز شروع و به مجموعه موفقی برای کمپانی سونی تبدیل شد.

ماموران مخفی‌ای که وظیفه محافظت از زمین در برابر تهدیدات بین کهکشانی را دارند، به مجموعه فیلم‌های مردان سیاه‌پوش، ترکیبی عالی از طنز و اکشن را داده است. تاکنون سه فیلم از مردان سیاه‌پوش ساخته شده که آخرین آن در سال ۲۰۱۲ به اکران درآمد ولی این فیلم، فیلمی نبود که کمپانی سونی را راضی کند. در عوض، کمپانی سونی توجه خود را به نسخه‎های فرعی معطوف ساخت تا این گروه مرموز مبارزه‌گر با بیگانه‌ها را بازگرداند.

فیلم The Commuter (مسافر همیشگی)
فیلم The Commuter (مسافر همیشگی)

در آن زمان، ایده ساخت همگذری فیلم‎های مردان سیاه‌پوش و فیلم ۲۱Jump Street (خیابان شماره ۲۱ جامپ) به سرعت شعله‎ور شد و از زمان، سونی در حال توسعه کامل بازسازی مردان سیاه‌پوش می‎باشد. با پیوستن اف گری گری برای کارگردانی، این پروژه بار دیگر جان تازه‌ای گرفت. فیلمنامه فیلم را نیز قرار است مت هالووی و آرت مارکوم قلم بزنند.

نقش‎های دو کاراکتر اصلی دیگر فیلم را نیز کریس همسوورث و تسا تامپسون به تصویر خواهند کشید. بنابر گزارش‎ها، لیام نیسون برای بازی نقش رییس پایگاه سازمان ام آی بی در لندن را بازی کند. در واقع، داستان فیلم نیز از شهر لندن آغاز می‎شود. علاوه بر این، کریس همسوورث قبلا اظهار داشته بود که اتفاقات فیلم تنها در لندن رخ نمی‎دهد، با این وجود، فعلا لندن تنها مکان تایید شده برای اتفاقات این فیلم می‎باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *