خانه آخرین خبرها چاد استاهلسکی فیلم Analog (آنالوگ) را کارگردانی می‎کند

چاد استاهلسکی فیلم Analog (آنالوگ) را کارگردانی می‎کند

۰
فیلم Analog (آنالوگ)

بیاتومگ – چاد استاهلسکی برای کارگردانی فیلم Analog (آنالوگ) انتخاب شده است. فیلم آنالوگ، اقتباسی سینمایی از کتاب کمیکی به همین نام از کمپانی ایمیج کمیک می‎باشد. استاهلسکی پس از سال‎ها برنامه‎ریزی و اجرای بدلکاری برای بسیاری از فیلم‎های هالیوودی، با کمک کیانو ریوز به موفقیت غیرمنتظره بزرگی دست پیدا کرد.

این دو به همراه دیوید لیچ، فیلم John Wick (جان ویک) را به روی پرده سینماها آوردند و یک مجموعه اکشن کاملا تازه‎ای را به همه معرفی کردند. با نشستن لیچ بر روی صندلی کارگردانی فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، استاهلسکی به تنهایی سکان‎دار کارگردانی فیلم جان ویک ۲ شد و قرار است این کار را در فیلم جان ویک ۳ نیز تکرار کند. هنوز مشخص نیست که آیا مجموعه فیلم جان ویک پس از فیلم سوم نیز ادامه خواهد داشت یا خیر.

صرف نظر از این موضوع، به نظر می‏‎رسد که سرمایه‎گذاری و تلاش این کارگردان در فیلم‎های جان ویک، ثمره خود را داده و حالا، کارگردانی چند پروژه به وی پیشنهاد شده است. یکی از این پروژه‎ها، بازسازی فیلم Highlander (کوه‎نشین) می‎باشد و علاوه بر این، او قرار است کارگردانی فیلم Kill or Be Killed (بکش یا کشته شو) براساس کتاب کمیکی به همین نام را در دست داشته باشد.

چاد استاهلسکی و دیوید لیچ - فیلم John Wick (جان ویک)
چاد استاهلسکی و دیوید لیچ – فیلم John Wick (جان ویک)

بنابر گزارش‎های تازه، استاهلسکی قرار است کارگردانی فیلمی اکشن-زنده براساس کتاب‎های کمیک آنالوگ را برعهده داشته باشد. رایان کاندل که نوشتن داستان سریال Collony (کلونی) و فیلمنامه فیلم Rampage (رمپیج) با بازی دواین جانسون را برعهده داشته، قرار است فیلمنامه فیلم آنالوگ را قلم بزند. لازم به ذکر است که کاندل و استاهلکسی در بازسازی فیلم کوه‎نشین نیز قرار است با یکدیگر همکاری کنند.

اتفاقات کمیک آنالوگ در آینده‎ای نه چندان دور رخ می‎دهد که در آن، امنیت آنلاین از بین رفته است. خلاء امنیت، شغل‎های جدیدی به نام “لجرمن” ایجاد کرده که از اسرار افراد مختلف محافظت می‎‎کنند. این اسرار در درون کیف‏‎هایی ذخیره و به دست این افراد بسته می‎شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *