بیاتومگ – مدرسه شبانه‎روزی بلک‎وود راز وحشتناکی را پنهان کرده و این وظیفه نوجوان مشکل‎داری به نام کیت گوردی و دوستانش می‎باشد تا در فیلم Down A Dark Hall (انتهای دالانی تاریک)، آن را متوجه شوند. در زیر می‎توانید اولین تریلر رسمی این فیلم را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید.

فیلم انتهای دالانی تاریک، اقتباسی سینمایی از رمان فراطبیعی و جوانانی به همین نام نوشته لویس دانکن می‌باشد. این فیلم محصول کمپانی لاینزگیت است و با بازی اوما تورمن در نقش مدیر مدرسه بلک‎وود به نام مادام دورت و آناسوفیا راب در نقش کیت می‎باشد. دیگر بازیگران فیلم نیز تیلور راسل و ویکتوریا مورولس می‎باشند. کارگردانی فیلم در دستان رودریگو کورتس است و فیلمنامه آن را نیز مایکل گلدباک و کریس اسپارلینگ نوشته‎اند. فیلم انتهای دالانی تاریک که دارای رده سنی ۱۳+ می‎باشد، قرار است در تاریخ جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ (۱۷ آگوست ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به نمایش دربیاید.

زمانی که کیت پس از مشاجره با افراد قانون، توسط مادرش به مدرسه شبانه‎روزی فرستاده می‎شود، به سرعت می‎آموزد که او با چهار دختر جوان دیگر که دارای همان پس‎زمینه مشابه می‎باشند، در زمینه‎های گسترده‎ای شریک خواهد بود. متاسفانه، تنها آن چهار نفر و بزرگسالان هستند و هیچ دانش‎آموزی دیگری در مدرسه دیده نمی‎شود. در نهایت، این دختران، تیمی تشکیل می‎دهند تا به کاوش در دالان مرموز این خانه موقت خود بروند و خطرات فراطبیعی پنهان در آن را آشکار نمایند.

تریلر فیلم Down A Dark Hall (انتهای دالانی تاریک)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰ || دانلود مستقیم ۷۲۰

پوستر فیلم Down A Dark Hall (انتهای دالانی تاریک)

فیلم Down A Dark Hall (انتهای دالانی تاریک)
فیلم Down A Dark Hall (انتهای دالانی تاریک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *