خانه آخرین خبرها خلاصه داستان فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴)

خلاصه داستان فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴)

۲

بیاتومگ – سرانجام پس از مدت‎ها، اولین خلاصه داستان رسمی از فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) که هنوز عنوان رسمی آن اعلام نشده، منتشر شده است. در این خلاصه داستان اشاره می‎شود که برای حفظ خود واقعیت، باید قربانی داده شود.

هشدار اسپویلر! پایان نفس‎گیر و معلق فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‎نهایت)، بسیاری از بیننده‎ها را در حیرت فرو برد. تانوس به پیروزی دست یافت و در هدف احمقانه خود برای برقرار کردن دوباره تعادل عالم موفق شد. این تایتان دیوانه با یک بشکن، چراغ زندگی نیمی از عالم را خاموش کرد. از همین رو، کمپانی مارول عمدا مانع بروز کوچک‎ترین اتفاقات پیش‎رو شده است.

آنها به همین دلیل، حتی عنوان رسمی فیلم انتقام جویان ۴ را نیز اعلام نکرده‎اند تا توجه‎‌ها را از فیلم جنگ بی‎نهایت منحرف نکنند. بنابر گفته‎های کوین فیج، مدیر مارول استودیو، این رویکرد نتیجه معکوس داده است اما به نظر می‎رسد که در حال حاضر استودیو همچنان این رویکرد را دنبال می‎کند.

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

اما از آنجا که فیلم انتقام جویان ۴ تا یک سال دیگر به اکران درنمی‎آید، پس بروز جزییات اندک از آن چندان جای تعجب ندارد. در همین راستا، اولین خلاصه داستان رسمی فیلم انتقام جویان ۴ توسط یکی از مجلات فیلم منتشر شده که به بدین شرح است:

“چهارمین قسمت از حماسه انتقام جویان، نقطه اوج ۲۲ فیلم مرتبط، توجه بیننده‌ها را جلب خواهد کرد تا شاهد نقطه عطف این سفر حماسی باشند. قهرمانان ما می‎دانند که این واقعیت تا چه اندازه شکننده و ظریف است و برای حفظ آن باید قربانی‎هایی صورت پذیرد.”

۲ دیدگاه ها

 1. danial golchin

  ۶ مهر, ۱۳۹۷ در ۱۹:۵۴

  سلام من همین اول به خدمتتون برسونم اصلا به این چیزا ربطی نداره چون من خودم شخصا امروز اونجرز۴ رو تو تلویزیون تماشا کردم و حرف نداشت اگه باورم نمیکنیم دفه دیگه که بببینم حتما میزنمش تو فلش تا بهتون ارسال کنم تو شبکه movie24ماهواره

  پاسخ دادن

 2. onh ldnhkn

  ۲۰ مرداد, ۱۳۹۷ در ۱۷:۰۲

  فیلمهای مارول حرف نداره از لحاظ توهینها و انحرافات

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *