خانه آخرین خبرها رایان رینولدز به فیلم Six Underground (شش افراطی) پیوست

رایان رینولدز به فیلم Six Underground (شش افراطی) پیوست

۰
فیلم Six Underground (شش افراطی)

بیاتومگ – رایان رینولدز به فیلم Six Underground (شش افراطی) به کارگردانی مایکل بی پیوست. فیلم شش اطرافی، فیلمی اکشن است که مایکل بی برای کمپانی اسکای‌دنس مدیا و نتفلیکس می‎سازد. حال که دوره فیلم‎های Transformers (تبدیل شوندگان) با کارگردانی مایکل بی به پایان رسیده، این فیلمساز به ساخت فیلم‎های اکشن ترکیبی روی آورده، فیلم‎هایی که در دهه ۹۰ میلادی با ساخت آنها به شهرت رسیده بود.

مایکل بی به دنبال آن است تا فیلم شش افراطی را در تابستان سال جاری میلادی فیلمبرداری کند. وی به دنبال آن نیز قرار است فیلم Robopocalypse (روبوپوکالیپس) را بسازد، فیلمی که بر اساس رمانی به همین نام نوشته دنیل ویلسون محصول سال ۲۰۱۱ است که در آن، ربات‎ها باعث ویرانی بشریت می‎شوند.

فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) - مایکل بی
فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) – مایکل بی

فیلمنامه فیلم شش افراطی را پاول ورنیک و رت ریس قلم زده‎اند. این دو فیلمنامه فیلم‎های Deadpool 1 & 2 (ددپول ۱ و ۲) را نوشته‎اند که با بازی رایان رینولدز در نقش اصلی بوده است. این سه نفر در سال ۲۰۱۷ و در فیلم Life (حیات) نیز با یکدیگر همکاری کردند.

بنابر گزارش‎ها، فیلمنامه فیلم شش افراطی در مورد شش میلیاردر می‎باشد که به دلایلی که هنوز نامشخص می‎باشند، تصمیم می‎گیرند تا مرگ خود را جعل کنند و یک تیم زبده تشکیل دهند تا با نیروهای شریر به مبارزه بپردازند. انتظار می‎رود که رایان رینولدز در این فیلم نقش یکی از این شش میلیاردر که به پارتیزان تبدیل می‎شوند را بازی کند. فیلم شش افراطی قرار است در سال ۲۰۱۹ بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *