بیاتومگ – دومین تریلر رسمی فیلم Skyscraper (آسمان‌خراش) منتشر شده که در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در این تریلر جدید از فیلم اکشن و هیجان‎انگیز آسمان‎خراش، دواین جانسون با بزرگترین ساختمان در دنیا آشنا می‎شود.

فیلم آسمان‌خراش که محصول کمپانی یونیورسال پیکچرز و لجندری می‌باشد، با بازی دواین جانسون در نقش مامور سابق اف‌بی‌آی است. این مامور اف‌بی‎آی به نام ویل فورد، رهبر گروه آزادسازی گروگان‌ها و کهنه‌سرباز جنگی آمریکایی بوده که در حال حاضر امنیت آسمان‌خراش‌ها را ارزیابی و مشخص می‌کند. در ماموریتی در چین، او متوجه می‌شود که بلندترین و امن‎ترین ساختمان در جهان به طور ناگهانی در حال سوختن است و او برای این کار مقصر شناخته شده است. ویل باید مسئولین را پیدا کند، خوشنامی‌اش را بازگرداند و به نحوی خانواده‌اش که در داخل ساختمان و در بالای خط آتش به دام افتاده‌اند را نجات بدهد.

کارگردانی این فیلم را راوسون مارشال توربر برعهده دارد. این دومین فیلمی است که توربر و جانسون با یکدیگر همکاری می‌کنند. دیگر بازیگران فیلم شامل نیو کمپبل، پابلو شرایبر، چین هان، کوین رنکین، آدرین هولمز و برایان مان می‌باشد. فیلم آسمان‌خراش در تاریخ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ (۱۳ جولای ۲۰۱۸) اکران می شود.

تریلر فیلم Skyscraper (آسمان‌خراش)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *