خانه آخرین خبرها سریال Lucifer (لوسیفر) به دنبال خانه‎ای تازه است

سریال Lucifer (لوسیفر) به دنبال خانه‎ای تازه است

۰
سریال Lucifer (لوسیفر)

بیاتومگ – پس از آنکه سریال Lucifer (لوسیفر) توسط شبکه فاکس پس از پخش ۳ فصل کنسل شد، حال این سریال به دنبال پیدا کردن خانه جدیدی برای خود می‌باشد. شبکه فاکس اعلام کرده که به عنوان هدیه‎ای برای طرفداران، قرار است دو قسمت مستقل و جدید از این سریال را به عنوان خاتمه آن پخش نماید.

سریال لوسیفر که براساس کتاب‎های کمیکی به همین نام نوشته نیل گیمن، سم کیث و مایک درینگنبرگ می‎باشد، برای سه فصل از شبکه فاکس پخش می‎شده است. این سریال به بررسی زندگی فرشته سقوط کرده، لوسیفر یا شیطان، پس از رها کردن موقعیتش در جهنم و آمدنش به لس‎آنجلس می‎پردازد. این سریال حول این موضوع می‎باشد که چه می‎شود اگر شیطان نه تنها در میان انسان‎های فناپذیر بر روی زمین زندگی کند بلکه شروع به کشف خوبی‎های درونی‎اش نیز بکند.

در حالی که شبکه فاکس تصمیم گرفت تا این سریال را پس از سه فصل کنسل کند و برای خشنود کردن طرفداران دست به ساخت دو قسمت مستقل بزند، خالقان آن همچنان به دنبال پیدا کردن خانه‎ای تازه برای این سریال در شبکه‎های دیگر یا سرویس‎های آنلاین نظیر هولو و نتفلیکس می‎باشند.

سریال Lucifer (لوسیفر)
سریال Lucifer (لوسیفر)

سم الیس که نقش لوسیفر را در این سریال بازی می‎کند، در مصاحبه‎ای در مورد آینده سریال صحبت کرده است. او توضیح داد که طرفداران نباید انتظار داشته باشند که به سرعت ادامه سریال ساخته شود اما باید این را در نظر داشته باشند که مذاکرات در جریان است تا سریال همچنان پابرجا بماند.

او به طرفداران اطمینان داد که آنها بهترین تلاش خود را برای جلوگیری از کنسل شدن سریال برای همیشه می‎کنند و او اشاره داشت که او هرگز باور نداشته که رتبه سریال منعکس کننده محبوبیت واقعی سریال می‎باشد. با این وجود، در همین حین، طرفداران سریال می‎توانند به دو قسمت مستقل پیش‎روی سریال دل خوش کنند. شبکه فاکس اعلام کرده که این دو قسمت مستقل در روز سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ پخش خواهند شد.

علاوه بر سریال لوسیفر، دیگر سریال‎های کنسل شده شبکه فاکس، سریال Last Man on Earth (آخرین مرد روی زمین)، سریال The Exorcist (جن‎گیر)، The Mick (میک)، سریال New Girl (دختر جدید) و همچنین سریال Brooklyn Nine-Nine (بروکلین۹-۹) می‎باشند که البته سریال آخری توسط شبکه ان‎بی‎سی ادامه پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *