بیاتومگ – پس از حضور موفقیت‎آمیز در جشنواره فیلم ساندنس و کن، سرانجام اولین تریلر برای فیلم Wildlife (زندگی وحشی) منتشر شده است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این تریلر برای فیلم زندگی وحشی که با بازی جیک جیلنهال و کری مولیگان می‎باشد، نشان می‎دهد که عملکردهای پویای فیلم با زبان بصری قوی تکمیل خواهد شد.

فیلم زندگی وحشی بر اساس رمانی به همین نام نوشته ریچارد فورد محصول سال ۱۹۹۰ است و اولین تلاش پاول دانو در جایگاه کارگردانی می‎باشد. فیلمبرداری فیلم در اوکلاهاما و مونتانای آمریکا انجام شده و اتفاقات داستان آن در سال ۱۹۶۰ رخ می‎دهد و به بررسی ازدواج رو به زوال رفته جری و جنت برینسون می‎پردازد و این در حالی است که پسر آنها به نام جو با بازی اد آکسنبولد این تجربه را پردازش می‎کند.

کمپانی آی‎اف‎سی اولین تریلر را برای فیلم زندگی وحشی منتشر کرده است. این تریلر از ابتدا تا انتها با استفاده از زیبایی‎های طبیعی آمریکا، خیره‎کننده و تاثیرگذار است. اگرچه جیلنهال را در این تریلر می‎توان دید اما اکثر تریلر بر روی کاراکترهای آکسنبولد و مولیگان تمرکز می‎کند. فیلمنامه فیلم زندگی وحشی را پاول دانو به همراه زوئی کازان قلم زده‎اند. فیلمبرداری این اثر را نیز دیه‎گو گارسیا در دست دارد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل داریل کاکس و بیل کمپ می‎باشد.

تریلر فیلم Wildlife (زندگی وحشی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *