بیاتومگ – کلیپی برای فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) منتشر شده که در زیر می‎توانید این کلیپ را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در این کلیپ، تمام بار مسئولیت هارلم بر روی دوش لوک کیج قرار دارد و مسلما او بهترین تلاش خود را می‌کند.

خلاصه داستان رسمی فصل ۲ سریال لوک کیج بدین شرح است:

“لوک کیج پس از اینکه بی‌گناهی خود را ثابت کرد، به یک سلبریتی در خیابان‎های هارلم تبدیل شده که دارای شهرتی به ضدگلوله‎ای بدنش می‎باشد. اما این چنین پدیدار و نمایان بودن تنها نیاز او برای حفاظت از جامعه را افزایش می‎دهد و در مورد کسانی که می‎تواند نجات بدهد و کسانی که نمی‎تواند به محدودیت برخورد می‎کند. با ظهور یک دشمن نیرومند تازه، لوک کیج مجبور است با مرز باریکی روبه‎رو شود که یک قهرمان را از یک شرور جدا می‎کند.”

در این کلیپ، لوک کیج در حالی که در خیابان‎های هارلم قدم می‎زند، با منتقدانش روبه‎رو می‎شود. به نظر می‎رسد که اتفاقات این کلیپ در قسمت‎های میانی فصل رخ می‎دهد چراکه یکی از شهروندان می‎گوید که بوشمستر بار دیگر لوک کیج را شکست داده است. فصل دوم سریال لوک کیج در قالب ۱۳ قسمت قرار است در روز جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

کلیپ فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *