بیاتومگ – امیلیا کلارک، ستاره سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، آشکار کرده که او آخرین لحظه دنریس تاگرین را در این سریال فیلمبرداری کرده و ظاهرا این تجربه برای او واقعا پرتنش و احساسی بوده است. متاسفانه، طرفداران سریال بازی تاج و تخت برای اینکه متوجه شوند که این سریال محبوب چگونه به پایان می‎رسد، باید زمستانی طولانی و سخت از انتظار را پشت سر بگذارند. فصل هشت سریال که فصل نهایی آن می‎باشد، تا سال ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد و با این وجود، همانطور که تولید سریال ادامه دارد، به نظر می‎رسد که این شش قسمت پایانی، بسیار حماسی خواهند بود.

با اینکه احساس می‎شود مدت زیادی از پخش فصل هفتم سریال گذشته اما کسانی که به یاد دارند، می‎دانند که در قسمت آخر فصل هفتم، سرانجام رابطه دنریس تاگرین و جان اسنو به اوج خود می‎رسد اما در همین حال، مشخص می‎شود که جان اسنو، برادر زاده دنریس می‎باشد و سرانجام یک تئوری قدیمی طرفداران تایید می‎شود.

قسمت پایانی فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در فصل هشتم سریال، انتظار می‎رود که رویایی بزرگی در مقابل دنریس، جان و دو اژدهای باقی‎مانده‎شان و همچنین متحد نوظهورشان، جیمی لنیستر، قرار داشته باشد. برخی از طرفداران نیز تصور می‎کنند که می‎توان انتظار باردار شدن دنریس را نیز داشت.

با اینکه هنوز راه درازی تا تکمیل شدن فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت باقی مانده اما حداقل اکنون می‎دانیم که یک صحنه حیاتی و باورنکردنی سریال فیلمبرداری شده و آن، آخرین لحظه دنریس تارگرین در سریال است. در مصاحبه‎ای، امیلیا کلارک بیان کرده که صحنه‎ای کلیدی از سرنوشت کاراکترش فیلمبرداری شده و کاملا واضح است که این تجربه برای کلارک تکان‎دهنده بوده است. او بیان می‎کند:

“این صحنه واقعا من را آشفته و مغشوش کرد. دانستن اینکه این قرار است آخرین باری می‎باشد که بیننده‎ها شخصیت دنریس را می‌بینند، واقعا سخت بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *