خانه آخرین خبرها سه بازیگر به فیلم Bloodshot (بلادشات) پیوستند

سه بازیگر به فیلم Bloodshot (بلادشات) پیوستند

۰
فیلم Bloodshot (بلادشات)

بیاتومگ – مایکل شین، الیزا گونزالس و سم هیوین به جمع بازیگران فیلم Bloodshot (بلادشات) اضافه شدند. فیلم بلادشات محصول کمپانی سونی و با بازی وین دیزل در نقش اصلی و براساس کتاب‎های کمیکی به همین نام می‎باشد.

وقتی صحبت از اقتباس‎های سینمایی پربودجه از کتاب‎های کمیک می‌شود، همیشه نام استودیو مارول و کمپانی برادران وارنر در راس قرار دارد، اما دیگر استودیوها نیز سهم نسبتا خوبی در اقتباس‌ها از کتاب‎های کمیک دارند. کمپانی سونی علاوه بر فیلم‎های مرد عنکبوتی که با مشارکت استودیو مارول ساخته و فیلم‎های Venom (ونوم) و Silver & Black (سیلور و بلک)، در حال کار بر روی اقتباسی دیگر می‎باشد که بلادشات نام دارد.

فیلم Bloodshot (بلادشات)
فیلم Bloodshot (بلادشات)

دیو ویلسون قرار است کارگردانی فیلم بلادشات را در دست بگیرد. فیلمنامه آن را نیز اریک هایسرر (Arrival) قلم زده است. با پیوستن دیزل به این پروژه، سرعت توسعه آن به طرز قابل توجهی افزایش یافته و اکنون نیز چندین بازیگران مکمل به آن پیوسته‎اند. گزارش شده که سم هیوین ستاره سریال Outlander (غریبه)، الیزا گونزالس بازیگر فیلم Baby Driver (بیبی راننده) و مایکل شین همه کاره به جمع بازیگران فیلم بلادشات اضافه شدند.

جزییات دقیقی از کاراکترهایی که این بازیگران در فیلم بلادشات بازی خواهند کرد در دست نیست اما در گزارش دیگری آمده که شین نقش دکتر امیل هارتینگ و هیوین نیز نقش کورپورال هارلین را بازی خواهند کرد. انتظار می‎رود که فیلمبرداری این پروژه در تابستان پیش‎رو آغاز شود اما هنوز تاریخ اکرانی برای آن اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *