خانه آخرین خبرها شش بازیگر به سریال Watchmen (نگهبانان) اضافه شدند

شش بازیگر به سریال Watchmen (نگهبانان) اضافه شدند

۰
سریال Watchmen (نگهبانان)

بیاتومگ – شبکه اچ‎بی‌او اعلام کرده که شش بازیگر به سریال Watchmen (نگهبانان) پیوسته‎اند. شبکه اچ‎‌بی‌او چندی پیش به ساخت قسمتی آزمایشی از سریال نگهبانان چراغ سبز نشان داد تا در صورت موفقیت آن، یک فصل کامل از آن ساخته شود. ساخت این سریال نیز در دستان دیمین لیندولف، یکی از خالقان سریال The Leftovers (بازماندگان)، می‎باشد.

پیش از این در سال ۲۰۰۹، اقتباس سینمایی از روی این سری کمیک‎ها به کارگردانی زاک اسنایدر و با بازی بازیگرانی چون جکی ارل هیلی در نقش والتر کوکس/ رورشاک، پاتریک ویلسون در نقش دنیل درایبرگ/ نایت اول، مالین اکرمان در نقش لوری ژوسپزیک/ سیلک اسپکتر، بیلی کروداپ در نقش جاناتان آسترمن/ دکترمنهتن، جفری دین مورگان در نقش ادوارد مورگان بلیک/ کمدین و متیو گود در نقش ادرین وایت/ آزمیندئیس به اکران درآمده بود. این فیلم با بودجه ۱۳۰ میلیون دلاری ساخته شد و موفق به کسب ۱۸۵.۳ میلیون دلار از بازارهای جهانی شد.

کمیک Watchmen (نگهبانان)
کمیک Watchmen (نگهبانان)

بنابر گزارش‎ها، رجینا کینگ قرار است یکی از نقش‎های اصلی سریال نگهبانان را ایفا نمایند. در کنار وی نیز دان جانسون و لوییس گاست جونیور به بازی خواهند پرداخت. دیگر بازیگرانی که به قسمت آزمایشی سریال نگهبانان پیوسته‎اند نیز شامل آدلاید کلمنس، اندرو هاوارد و تیم بلیک نلسون می‎باشد.

بنابر شواهد، اتفاقات سریال نگهبانان در زمان حال رخ خواهند داد، البته زمان حال متفاوتی که در آن، آمریکا به لطف قدرت خدامانند دکتر منهتن، جنگ ویتنام را برده است. شبکه اچ‎بی‎او هنوز تاریخی برای پخش این قسمت آزمایشی سریال نگهبانان اعلام نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *