خانه آخرین خبرها ادریس آلبا فیلم The Hunchback of Notre Dame (گوژپشت نتردام) را کارگردانی می‎کند

ادریس آلبا فیلم The Hunchback of Notre Dame (گوژپشت نتردام) را کارگردانی می‎کند

۰
فیلم The Hunchback of Notre Dame (گوژپشت نتردام)

بیاتومگ – ادریس آلبا علاوه بر بازی در فیلم The Hunchback of Notre Dame (گوژپشت نتردام)، قرار است این فیلم اکشن-زنده را برای کمپانی نتفلیکس کارگردانی کند. اولین فیلم سینمایی کارگردانی شده توسط ادریس آلبا، فیلم Yardie (یاردی) است که در سال جاری در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد و نقدهای متفاوتی را بدست آورد. آلبا همکاری دیگری با نتفلیکس نیز در آینده خواهد داشت و آن، سریال کمدی Turn Up Charlie می‎باشد که در آن، او علاوه بر بازی، تهیه‎کننده اجرایی نیز است.

داستان کوآزیمودو در سال ۱۸۳۱ توسط ویکتور هوگو نوشته شد. در طی سالیان، این رمان سبک گوتیک چندین مرتبه برای فیلم‎ها، مینی‎سریال‎ها و نمایش‎نامه‎های موزیکال مورد اقتباس قرار گرفته است. یکی از مشهورترین اقتباس‎های صورت گرفته از این رمان، انیمیشنی سینمایی محصول سال ۱۹۹۶ توسط دیزنی می‎باشد که با صداپیشگی افراد سرشناسی بود.

از آنجا که در طی سالیان اخیر، کمپانی دیزنی به تبدیل انیمیشن‎های خود به فیلم‎های اکشن-زنده همچون فیلم‎های Cinderella (سیندرلا)، Beauty & the Beast (دیو و دلبر) و همچنین فیلم‎های پیش‎روی Aladdin (علاءالدین) و Mulan (مولان) روی آورده، برای مدتی، شایعاتی در مورد ساخت فیلم اکشن-زنده گوزپشت نتردام نیز بود.

انیمیشن The Hunchback of Notre Dame (گوژپشت نتردام)
انیمیشن The Hunchback of Notre Dame (گوژپشت نتردام)

حال، گزارش شده که کمپانی نتفلیکس بر دیزنی غلبه کرده و قرار است فیلم اکشن-زنده گوژپشت نتردام را بسازد. این فیلم به تهیه‎کنندگی، کارگردانی و بازی ادریس آلبا در نقش اصلی خواهد بود. مایکل میتنیک نیز فیلمنامه فیلم را قلم خواهد زد. گفته شده که موسیقی‎های تازه‎ای برای این فیلم تولید خواهد شد.

داستان رمان گوژپشت نتردام، داستانی تاریک درون داستانی عاشقانه است و انیمیشن آن، از آنجا که برای کودکان ساخته شده، بسیاری از عناصر تیره و تاریک داستان را حذف کرده بود. از این رو، انتظار می‎رود که فیلمی اکشن-زنده بتواند مفاهیم حقیقی رمان هوگو را به نمایش بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *