بیاتومگ – اولین تریلر برای فیلم The Sisters Brothers (برادران سیسترز) منتشر شده است. در این فیلم، واکین فینیکس و جیک جیلنهال طرح یک ترور در قرن نوزدهم میلادی را برنامه‎ریزی می‎کنند. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

فیلم برادران سیسترز با وجود داشتن جیک جیلنهال، واکین فینیکس، جان سی رایلی و ریز احمد به عنوان بازیگران خود، به راحتی یکی از فیلم‎های پر ستاره پاییز امسال می‎باشد. این فیلم کمدی تیره که بر اساس رمانی به همین نام نوشته پاتریک دوویت می‎باشد، اولین فیلم انگلیسی زبان کارگردانی شده توسط کارگردان فرانسوی ژاک اودیارد است. این فیلمساز بیشتر برای فیلم‎های A Prophet (یک پیامبر)، Rust and Bone (زنگار و استخوان) و Dheepan (دیپان) شناخته می‎شود.

اتفاقات فیلم برادران سیسترز در سال ۱۸۵۱ رخ می‎دهد و با بازی فینیکس و رایلی در نقش برادران آدمکشی می‎باشد که وظیفه می‎یابند تا با سفر از اورگان سیتی به سان فرانسیسکو، شیمی‎دانی با بازی ریز احمد که از رییسانش دزدی کرده را به قتل برسانند. این دو برادر برای تعقیب و ردیابی این شیمی‎دان، از یک معدن‎یاب با بازی جیلنهال کمک می‎گیرند اما زمانی که همه متوجه می‎شوند که این شیمی‎دان در حال آماده کردن چه چیزی است، نقشه آنها کاملا وارونه می‎شود.

دیگر ستارگان فیلم نیز راتگر هاور، کارول کین و ربکا روت می‎باشند. این فیلم قرار است در پاییز سال جاری میلادی توسط کمپانی آناپورنا بر روی پرده سینماها اکران شود اما هنوز تاریخی برای آن مشخص نشده است.

تریلر فیلم The Sisters Brothers (برادران سیسترز)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *