بیاتومگ – فیلم Sicario: Day of the Soldado (سیکاریو: روز سولدادو) چند هفته دیگر بر روی پرده سینماها به اکران درخواهد آمد اما قبل از آن، طرفداران این فرصت را دارند تا به لطف سومین تریلر رسمی فیلم، نگاهی مختصر به این فیلم اکشن و هیجان‎انگیز داشته باشند. در زیر می‌توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم اصلی سیکاریو که در سال ۲۰۱۵ به اکران درآمد، یک مامور اف‌بی‌آی با بازی امیلی بلانت را دنبال می‌کند که توسط سازمان مرموزی برای ماموریتی در مکزیک به خدمت گرفته می‌شود. فیلم سیکاریو در نهایت به یکی از مورد تحسین‌ترین فیلم‌های هیجان‌انگیز سال ۲۰۱۵ تبدیل شد و همراه با بازی بسیار عالی، کشش جذاب و کارگردانی قوی از دنیس ویلنو بود. به نظر نمی‌رسید که سازنده‌های فیلم اول قصدی برای ادامه دادن داستان داشته بودند، ولی موفقیت شگفت‌انگیز آن سبب ایجاد اشتیاق برای ساخت دنباله آن شد. این فیلم با وجود بودجه ۳۰ میلیون دلاری، به فروش جهانی ۸۴ میلیون دلاری دست یافته بود.

کاراکتر امیلی بلانت در فیلم روز سولدادو حضور نخواهد داشت، پس این فیلم بر روی مامورهای سازمان سیا با بازی جاش برولین و بنیسیو دل تورو تمرکز خواهد داشت. سکان دار کارگردانی فیلم سولدادو، استفانو سولیما می‎باشد. این فیلم در تاریخ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ (۲۹ ژوئن ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

جدیدترین ماموریت الخاندرو، او را در شک و تردید قرار می‎دهد. او ماموریت می‌یابد تا دختر یک رییس مواد مخدر قدرتمند را برباید اما زمانی که ماموریت از مسیر خارج می‎شود، مت گرور به او می‎گوید تا آن دختر را بکشد و حال، الخاندرو باید میان کشتن یک دختر بی‎گناه و کامل کردن ماموریتش یکی را انتخاب کند.

تریلر فیلم Sicario 2: Soldado (سیکاریو ۲: سولدادو)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *