بیاتومگ – کمپانی والت دیزنی تریلر کاملی برای فیلم Christopher Robin (کریستوفر رابین) منتشر کرده که در آن، کریستوفر رابین بالغ با دوستان قدیمی خود تجدید دیدار می‎کند. این تریلر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این کمپانی علاوه بر تریلر، پوستری نیز برای این فیلم اکشن-زنده منتشر کرده که در زیر می‎توانید مشاهده کنید. ساخت این اقتباس اکشن-زنده از پو خرسه برای حدود سه سال در حال توسعه بوده است.

کارگردان فیلم‎های World War Z (جنگ جهانی زد) و Finding Neverland (در جستجوی ناکجاآباد)، مارک فورستر، کارگردانی فیلم کریستوفر رابین را برعهده دارد و فیلمنامه آن را نیز الکس راس پری (Golden Exits) و الیسون شرودر (Hidden Figures) قلم زده‎اند. در مقطعی تام مک کارتی قرار بود فیلمنامه فیلم را بنویسد ولی این موضوع رسمی نشد. فیلم کریستوفر رابین با بازی ایوان مک گروگر در نقش کریستوفر رابین، هیلی اتول در نقش اوِلین رابین و صداپیشگی جیم کامینگز در نقش پو خرسه می‎باشد.

داستان این فیلم در مورد کریستوفر رابین بزرگسالی است که زندگی بزرگسالانه باعث شده، شادی‎ای که قبلا به عنوان یک مرد جوان داشته را دیگر نداشته باشد. پو سعی می‎کند تا با کریستوفر ملاقات کند و به او جادوی محل زندگی‌اش را یادآوری کند. فیلم کریستوفر رابین قرار است در تاریخ جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ (۳ آگوست ۲۰۱۸) به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Christopher Robin (کریستوفر رابین)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Christopher Robin (کریستوفر رابین)

فیلم Christopher Robin (کریستوفر رابین)
فیلم Christopher Robin (کریستوفر رابین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *