خانه آخرین خبرها آمازون فصل ۴ سریال The Expanse (گستره) را می‎سازد

آمازون فصل ۴ سریال The Expanse (گستره) را می‎سازد

۰
سریال The Expanse (گستره)

بیاتومگ – پس از تصمیم ناامیدکننده شبکه سایفای در کنسل کردن سریال The Expanse (گستره) پس از پخش سه فصل، کمپانی آمازون استودیو پس از گفتگوهایی، رسما به ساخت فصل ۴ این سریال چراغ سبز نشان داده است. عده کثیری از طرفداران این سریال در دنیای اینترنت، کمپینی برای جلوگیری از کنسل شدن این سریال به راه انداختند و حتی با برافراشتن بنر بزرگی در مقر آمازون استودیو در کالیفرنیا، خواستار ادامه ساخت این سریال توسط این کمپانی شدند.

نیازی به گفتن نیست که آمازون استودیو، پیام طرفداران را صریح و واضح شنیده و در پاسخ به آن، رسما جان یکی از بهترین سریال‎های علمی-تخیلی حال حاضر دنیای سریال را نجات داده است. این چند هفته گذشته، برای طرفداران دنیای سریال بسیار سخت دشوار بوده چراکه تعدادی از سریال‎های محبوبشان کنسل شده‎اند.

سریال The Expanse (گستره)
سریال The Expanse (گستره)

تنها امید نجات سریال گستره، کمپانی آمازون استودیو بود. کمپانی الکون اینترتینمنت همچنان وظیفه تولید فصل چهارم سریال گستره و احتمالا فراتر از آن را در دست دارد. مدیران کمپانی الکون در بیانیه‎ای اظهار داشتند:

“ما از ادامه یافتن سریال گستره توسط آمازون استودیو بسیار هیجان‎زده هستیم. ما عمیقا از جف بیزوس، جن سالک و تیمشان در آمازون که چنین باوری به سریال ما دارند، بسیار سپاس‎گزاریم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *