خانه آخرین خبرها کاترین لنگفورد در فصل ۳ سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) حضور نخواهد داشت

کاترین لنگفورد در فصل ۳ سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) حضور نخواهد داشت

۰
سریال 13Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)

بیاتومگ – کاترین لنگفورد اظهار داشته که در صورت تمدید سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) برای فصل سوم، در فصل جدید این سریال درام و نوجوانانه کمپانی نتفلیکس حضور نخواهد داشت. این بازیگر استرالیایی احتمال حضور در فصل سوم بالقوه سریال را در نظر ندارد. او بر این باور است که داستان هانا بیکر به طور کامل بازگو شده است. در ادامه متن، احتمال اسپویل وجود دارد!

لنگفورد تنها ۲۲ سال سن دارد و در حال حاضر نیز توجه بسیاری از فیلم دوستان را به خود جلب کرده و حتی برخی از آنان امیدوارند تا او برای بازی در فیلم مستقل Batgirl (بتگرل) انتخاب شود. با وجود شهرت فراوانش، تجربه لنگفورد در هالیوود بسیار کوتاه و مختصر است. این بازیگر در سن ۱۹ سالگی برای ایفای نقش هانا بیکر در سریال سیزده دلیل برای اینکه انتخاب شد. این سریال داستان غم‎انگیزی در مورد کشمکش یک دختر نوجوان با افسردگی و تجاوز جنسی را به تصویر می‌کشد. این اولین نقش لنگفورد بود و حالا، او آماده است تا تجربه‎های تازه‎تری در صنعت فیلم و سریال بدست بیاورد.

سریال 13Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)
سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)

لنگفورد در مصاحبه‎ای اذعان کرد که در صورت تمدید سریال سیزده دلیل برای اینکه برای فصل سوم، هیچ برنامه‎ای برای ایفای مجدد نقش هانا بیکر در آن را ندارد. او بر این باور است که داستان هانا بیکر به طور کامل در فصل اول بازگو شده است. با این حال، او هیچ تردیدی برای حضور در فصل دوم سریال نداشت چراکه قصد داشته تا خاتمه‎ای برای داستان هانا بیکر و دوست‎پسرش، کلی جنسون، فراهم بیاورد.

لنگفورد در ادامه گفت که هیچ نیازی برای خداحافظی کردن با اولین کاراکتری که بازی کرده، احساس نمی‎کند. او بر این باور است که این خداحافظی را در صحنه خودکشی هانا در پایان فصل اول انجام داده است. او احساس می‎کند که هانا بیکری که در فصل دوم به تصویر کشیده، اصلا هانا بیکر نیست چراکه نوار کاست‎های او به پایان رسیده و حضور هانا بیکر تنها تجسمی است که توسط خاطرات افرادی که او را می‎شناختند، شکل پیدا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *