بیاتومگ – نقش وودی هارلسون در فیلم Venom (ونوم) چندان بزرگ نیست اما این نقش وی می‎تواند صحنه را برای حضور پررنگ‎تر وی در فیلم‎های بعدی مهیا کند. وی در مورد اینکه نقش چه کسی را بازی می‎کند، اطلاعاتی ارائه نداده اما مطمئنا به زودی، نقش او آشکارتر خواهد شد.

فیلم ونوم، اولین فیلم از مجموعه فیلم‌های کمپانی سونی براساس کتاب‌های کمیک حول دشمنان مرد عنکبوتی شامل ادی براک ملقب به ونوم، سیلور سیِبل و بلک کت می‎باشد. فیلم ونوم در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد. فیلمنامه فیلم ونوم را جف پینکنر و اسکات رزنبرگ قلم زده‌اند و کارگردانی آن را روبن فلیشر برعهده دارد. نقش ادی براک ملقب به ونوم را در این فیلم، تام هاردی به تصویر می‎کشد.

فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)

وودی هارلسون سرانجام در مصاحبه‎ای تازه تایید کرده که او در فیلم ونوم حضور دارد اما وی اطلاعات بیشتری در مورد اینکه او در این فیلم نقش چه کسی را بازی می‎کند، ارائه نداد. از همان ابتدا، شایعاتی در مورد این وجود داشت که وودی هارلسون در فیلم ونوم، نقش کاراکتر کارنیج را بازی می‎کند، اما این موضوع همچنان به عنوان شایعه باقی مانده و به تایید نرسیده است.

این بازیگر در ادامه اشاره داشت که او نه تنها در این فیلم حضور دارد بلکه در دنباله بالقوه فیلم ونوم نیز حضور خواهد داشت. او گفت:

“من در بخش بسیار کوچکی از این فیلم هستم اما می‎دانید، در فیلم بعدی حضور خواهم داشت. بنابراین، من فیلمنامه فیلم را نخوانده‎ام ولی در هر صورت، ریسک‎هایی وجود دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *