خانه آخرین خبرها جزییات تازه در مورد فیلم Slaughterhouse Rulez (قوانین اسلاترهاوس) منتشر شد

جزییات تازه در مورد فیلم Slaughterhouse Rulez (قوانین اسلاترهاوس) منتشر شد

۰
فیلم Shaun of the Dead (شان می‎میرد)

بیاتومگ – جزییات تازه‎ای از فیلم ترسناک و کمدی پیش‎روی سایمون پگ و نیک فراست به نام فیلم Slaughterhouse Rulez (قوانین اسلاترهاوس) منتشر شده است. این بار این دو نفر با هیولایی زیرزمینی مواجه می‎شوند. سال گذشته میلادی بود که فراست و پگ، کمپانی تولید فیلم Stolen Picture را تاییس کردند و اعلام نمودند که اولین فیلم این کمپانی، فیلم قوانین اسلاترهاوس خواهد بود که با حضور هر دوی آنها در فیلمی در زیرژانر ترسناک و کمدی می‎باشد.

اتفاقات این فیلم در مدرسه شبانه‎روزی نخبه‎ای به نام کشتارگاه یا اسلاترهاوس رخ می‎دهد که در آنجا، زنان و مردان جوان برای قدرت و عظمت آموزش و پرورش می‎یابند. در آنجا ما با پسری به نام دان والاس آشنا می‎شویم، کسی که باید در دنیای جدید و گیج‎کننده‎ای از قوانین و تشریفات محرمانه به ریاست ششمین موسس، راه خود را بپیماید. هنگامی که عملیاتی بحث‎برانگیز در داخل مدرسه سبب آزاد شدن اندکی ترس‎های توصیف‎ناپذیر می‎شود، حالا، یک سلسله مراتب تازه شکل می‎گیرد و دانش‎آموزان و معلمان برای بقا باید مبارزه کنند. اما این ترس‎های توصیف‎ناپذیر چه هستند؟

فیلم Shaun of the Dead (شان می‎میرد)
فیلم Shaun of the Dead (شان می‎میرد)

در مصاحبه‎ای تازه، از سایمون پگ در مورد این پروژه جدیدش سوال شد و وی در پاسخ، جزییاتی در مورد موجوداتی که کاراکترها با آنها روبه‎رو خواهند شد، ارائه داد و از ایده و الهام واقعی پشت این هیولا گفت. سایمون پگ توضیح داد:

“این فیلم واقعا سرگرم‌کننده خواهد بود. این فیلم به گونه‎ای یک فیلم کمدی ترسناک است. این پروژه برای من و نیک، بهترین راه برای شروع همکاری‎مان با کمپانی استولن پیکچرز احساس می‎شد. این فیلم در مورد یک مدرسه خصوصی در انگلیس است که بخش‎هایی از زمین خود را به یک کمپانی می‎فروشد و سپس، این کمپانی یک هیولای زیرزمینی را از بند رها می‎کند که سبب به وحشت انداختن مدرسه می‎شود. این یک استعاره بزرگ برای خصوصی‎سازی چیزهای مختلف در انگلیس می‎باشد و این موضوع با برخی چیزهای ترسناک و مضحک ترکیب شده است. پس این فیلم کاملا مربوط به حوزه ما است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *