خانه آخرین خبرها جزییات تازه از فیلم Morbius (موربیس) مشخص شد

جزییات تازه از فیلم Morbius (موربیس) مشخص شد

۰
فیلم Morbius (موربیس)

بیاتومگ – اولین جزییات داستانی از فیلم Morbius (موربیس) مشخص شد. این فیلم، فیلمی نسخه فرعی از دنیای مرد عنکبوتی و محصول کمپانی سونی می‎باشد. این جزییات اشاره دارند که فیلم موربیس، دارای داستانی ترسناک و اکشن می‎باشد که همراه با جو و احساسی منصفانه از کتاب‎های کمیک است.

دنیای سینمایی مشترک کمپانی سونی متشکل از فیلم‎های نسخه فرعی از شخصیت‎های شرور دنیای مرد عنکبوتی، سال آینده با فیلم Venom (ونوم) آغاز خواهد شد اما به نظر می‎رسد که کمپانی سونی نسبت به ساخت این دنیای مشترک بسیار مطمئن است و در حال توسعه پروژه‌های بیشتری می‎باشد.

در نوامبر سال گذشته میلادی بود که متوجه شدیم یکی از این فیلم‎های نسخه فرعی، در مورد Morbius: The Living Vampire (موربیس: خون‎آشام زنده) است. برای مدتی بود که این پروژه را سکوت احاطه کرده بود و تنها خبرهایی در مورد علاقه‎مندی آنتونی فوکوآ برای کارگردانی و ساخت فیلم منتشر شد.

فیلم Morbius (موربیس)
فیلم Morbius (موربیس)

به نظر می‎رسد که سرعت توسعه فیلم موربیس بیشتر شده و اولین خلاصه داستان از آن منتشر شده است. بنابر گفته‏‎ها، داستان فیلم موربیس بدین صورت است که:

“این فیلم، یک داستان اکشن و ترسناک در مورد دانشمندی است که در حالی که تلاش داشت تا درمانی برای یک بیماری خونی نادر بیابد، به طور اتفاقی، خود را به یک خون‎آشام زنده تبدیل کرد، کسی که گرچه از عطش خود برای خونریزی بیزار است اما تصمیم می‎گیرد تا مجرمانی را شکار کند که از نظر او، لایق و سزاوار زندگی نیستند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *