خانه آخرین خبرها پروژه بعدی زاک اسنایدر فیلم The Fountainhead (سرچشمه) است

پروژه بعدی زاک اسنایدر فیلم The Fountainhead (سرچشمه) است

۰
زاک اسنایدر

بیاتومگ – زاک اسنایدر پروژه بعدی خود را اعلام کرده و آن، فیلم The Fountainhead (سرچشمه)، اقتباسی سینمایی از رمانی به همین نام نوشته آین رند محصول سال ۱۹۴۳ می‌باشد. زاک اسنایدر پس از هدایت و راهنمایی دنیای سینمایی دی‎سی در چند سال گذشته که با فیلم Man of Steel (مرد پولادین) در سال ۲۰۱۳ شروع شد، اکنون در حال فاصله گرفتن از دنیای فیلم‎های اقتباسی از کتاب‎های کمیک می‎باشد، هرچند، این لزوما خواسته وی نیست.

آخرین فیلم کارگردانی ‎شده اسنایدر در دنیای دی‎سی، فیلم Justice League (لیگ عدالت) بود که به طور جنجال برانگیزی در میانه تولید از دست وی خارج شد و تولید آن توسط جاس ویدون به پایان رسید و نتیجه نهایی نیز فیلمی بسیار متفاوت‎تر از آنچه شد که طرفداران پیش‎بینی می‎کردند. فیلم لیگ عدالت، حضور بسیار ناامیدکننده‎ای در گیشه داشت و تنها به فروش جهانی ۶۵۷ میلیون دلاری دست پیدا کرد. ناراحتی طرفداران از نسخه فیلم جاس ویدون سبب شد تا برخی از آنها از کمپانی برادران وارنر بخواهند تا نسخه زاک اسنایدر را منتشر کنند.

فیلم The Fountainhead (سرچشمه)
فیلم The Fountainhead (سرچشمه)

در سال ۲۰۱۶، زاک اسنایدر اعلام کرده بود که پس از فیلم لیگ عدالت، کارگردانی فیلم The Last Photograph (آخرین عکس) را برعهده خواهد داشت. فیلم آخرین عکس، فیلمی درام در مورد یک خبرنگار جنگی و یک سرباز عملیات ویژه است که پس از دیدن عکسی، تصمیم می‎گیرند تا به افغانستان سفر کنند. البته، به نظر می‎رسد که اسنایدر در راستای دنبال کردن پروژه دیگری، تولید این فیلم را در حالت تعلیق گذاشته است.

زاک اسنایدر در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در مورد پروژه بعدی‎اش، اعلام کرد که پروژه بعدی او، فیلم سرچشمه خواهد بود. رمان سرچشمه در سال ۱۹۴۳ به چاپ رسید و یک معمار مستقل به نام هاوارد روآرک را دنبال می‎کند. در سال ۱۹۴۹، فیلمی براساس این رمان توسط کمپانی برادران وارنر ساخته شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *