برد پیت، گوئینت پالترو و گوئینت پالترو

بیاتومگ – گوئینت پالترو در مورد دوست‎پسرهای قدیمی مشهور خود گفت. در طی مصاحبه‎ای با پالترو، از وی سوال شد که آیا او در طی سال‎های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ که با بن افلک رابطه داشته، عاشق او بوده است. از او پرسیده شد: چطور می‎دانستی که با او ازدواج نکنی؟ آیا اصلا عاشق او بودی؟ پالترو ۴۵ ساله در پاسخ گفت:

“جالب است، فکر می‏‎کنم دوست‎پسرهای خاصی وجود دارند که شما سعی دارید چیزهایی را حل کنید، درسته؟ مثلا، شما سعی دارید تا برخی مسائل از دوران کودکی‎تان را التیام ببخشید و آن دوست‌پسر، در این مسیر، خودش یک درس و عبرت بوده است.

من نمی‎دانم در آن زمان سعی داشتم تا چه چیزی را التیام ببخشم اما می‎دانید … او خاص و مشخص بود.” 

گوئینت پالترو و بن افلک
گوئینت پالترو و بن افلک

در سال ۲۰۱۵ نیز پالترو اندکی بیشتر در مورد رابطه‎اش با بن افلک گفته بود. او بیان کرده بود:

“فکر می‎کنم، پدر و مادرم از اینکه او فرد بسیار باهوش، بسیار بااستعداد و بسیار سرگرم‎کننده است، قدردان بودند اما او در مرحله مناسبی از زندگی‎اش قرار نداشت تا دوست‎دختر داشته باشد. فکر می‎کنم، اینکه ما با یکدیگر نباشیم برای هر دو نفرمان خوب بود.”

پالترو علاوه بر رابطه‎اش با افلک، در مورد نامزد سابقش، برد پیت نیز گفته که چطور پیت از طرف او در مقابل هاروی واینستون ایستاده است. پالترو سال گذشته آشکار کرد که هاروی واینستون قبل از فیلمبرداری فیلم Emma (اما) در سال ۱۹۹۶، قصد برقراری رابطه جنسی با او را داشته است. پالترو در این باره گفت:

“من بلافاصله موضوع را به برد پیت گفتم. من توسط این موضوع بسیار شوکه و ناراحت شدم و این در حالی بود که قراردادی برای حضور در دو فیلم با واینستون را امضا کرده بودم.” 

برد پیت و گوئینت پالترو
برد پیت و گوئینت پالترو

پالترو که از سال‎های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۷ با برد پیت رابطه داشت، در ادامه افزود:

“من ترسیده بودم و زمانی که در افتتاحیه فیلم یا نمایش‎نامه‎ای به همراه برد پیت بودم، در آنجا هاروی واینستون نیز بود و پیت در مقابل او ایستاد. این حرکت او بسیار فوق‎العاده بود، زیرا کاری که او در آنجا انجام داد، این بود که در زمانی که من نه قدرت و نه شهرتی داشتم، از نهایت قدرت و شهرت خود برای محافظت از من استفاده کرد. او بهترین است.”

گوئینت پالترو در حال حاضر با تولید‎کننده سریال، برد فالچوک نامزد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *