خانه آخرین خبرها جیمی فاکس در بازسازی فیلم Spawn (اسپاون) بازی می‎کند

جیمی فاکس در بازسازی فیلم Spawn (اسپاون) بازی می‎کند

۰
فیلم Spawn (اسپاون)

بیاتومگ – جیمی فاکس رسما برای بازی در بازسازی فیلم Spawn (اسپاون) قرارداد امضا کرده است. تاد مک‎فارلین قرار است بازسازی فیلم اسپاون را برای کمپانی بلوم‎هاوس نویسندگی و کارگردانی کند. مک‎فارلین کاراکتر کمیک بوکی اسپاون را در سال ۱۹۹۲ خلق کرده و برای پنج الی ده سال گذشته، مدام از علاقه‎اش برای راه‎اندازی دوباره این برند در دنیای سینما گفته است.

سال گذشته، زمانی که کمپانی بلوم‎هاوس، کمپانی‎ای مسئول ساخت فیلم‎های ترسناک کم بودجه‎ای همچون Split (شکاف) و Get Out (برو بیرون) و همچنین مجموعه فیلم‎های ترسناکی همچون Insidious (توطئه‎آمیز) و The Purge (پاکسازی) بوده، بر روی فیلم اسپاون سرمایه‎گذاری کرد، این پروژه اولین قدم‎های مهم به سوی توسعه را برداشت.

قبلا گزارش شده بود که تاد مک‎فارلین، نقش اصلی فیلم جدید اسپاون را به جیمی فاکس پیشنهاده داده اما مشخص نبود که تا چه اندازه جیمی فاکس به حضور در این فیلم ابرقهرمانی تیره علاقه‎مند است. اکنون، قرارداد امضا شده است. حال رسما فاکس به ژانر فیلم‎های کمیک بوکی بازمی‎گردد. فاکس قبلا در سال ۲۰۱۴ و در فیلم The Amazing Spider-Man 2 (مرد عنکبوتی شگفت‎انگیز ۲)، نقش الکترو را ایفا کرده است.

فیلم Spawn (اسپاون)
فیلم Spawn (اسپاون)

گزارش شده که فاکس به بازسازی فیلم اسپاون پیوسته و این خبر توسط خود بازیگر و همچنین تاد مک‎فارلین تایید شده است. مدیر کمپانی بلوم‎هاوس، جیسون بلوم، در رابطه با همین خبر، بیانیه زیر را منتشر کرده است:

“ما بسیار هیجان‎زده‎ایم که جیمی فاکس قرار است نقش اصلی اقتباسی سینمایی ما از کاراکتر اسپاون را به تصویر بکشد. او یک بازیگر خارق‎العاده و یکی از طرفداران پروپاقرص دنیای اسپاونی می‎باشد که تاد مک‎فارلین خلق کرده است. با وجود استعداد بیشماری که فاکس می‎تواند برای این نقش فراهم بیاورد و قرار گرفتن تاد در راس مسئولیت برای ساخت این فیلم، ما از همین ابتدا برای این پروژه بسیار هیجان‎زده هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *