خانه آخرین خبرها سریال Roseanne (روزان) کنسل شد

سریال Roseanne (روزان) کنسل شد

۰
سریال Roseanne (روزان)

بیاتومگ – شبکه ای‎بی‎سی در پی سخنان نژادپرستانه خالق سریال Roseanne (روزان)، روزان بار در صفحه رسمی‎اش در شبکه اجتماعی توییتر، احیای این سریال را پس از پخش یک فصل، کنسل کرد. این سریال، یک سیتکام و کمدی در دهه ۹۰ میلادی بوده که شبکه ای‎بی‎سی در سال جاری آن را احیا کرده بود.

سریال روزان برای ۹ فصل، از اکتبر ۱۹۸۸ تا می ۱۹۹۷، پخش می‌شد و در ابتدا به عنوان حامل و ناقلی برای ستاره سریال، روزان بار به شمار می‎‌رفت که در ابتدا به عنوان یک استندآپ کمدین به شهرت رسیده بود. روزان بار تنها یکی از بسیار کمدین‌هایی بود که در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی به سریال‎‌های سیتکام روی آوردند.

فصل جدید سریال Roseanne (روزان)
فصل جدید سریال Roseanne (روزان)

در مقایسه با دیگر سریال‌های سیتکام آن دوره همچون سریال Full House و The Cosby Show که نشان‌دهنده خانواده‌هایی با درآمد مناسب در خانه‎های مناسب بودند، سریال روزان برای تمرکز بر روی زندگی و تقلاهای یک خانواده کارگر در ایلینویز به نام خانواده کانر تحسین زیادی بدست آورد. در طی اکثر سریال، روزان و شوهرش دن با بازی جان گودمن در حال تلاش برای بدست آوردن کار در مشاغل کم درآمد می‌باشند و این در حالی است که فرزندان آنها، با این واقعیت روبه‌رو می‌شوند که پدر و مادرشان توانایی فراهم آوردن چیزهایی که آنها می‎خواهند را ندارند. با این وجود، آنها موفق می‎شوند تا به زندگی با خوش‌رویی نگاه کنند.

در فصل نهم این سریال، خانواده کانر برنده لاتاری می‎شوند، با این حال، در قسمت پایانی این فصل مشخص می‌شود که کل سریال تنها کتابی بوده که روزان کانر واقعی، آن را نوشته و شوهر وی در واقع مرده است. با این وجود، به نظر می‎رسد که احیای سریال روزان به طور کلی فصل نهم را نادیده گرفته است.

شبکه ای‎بی‎سی در بیانیه‎ای رسمی اعلام کرده است:

“اظهارات توییتر روزان، شنیع، تنفرانگیز و متناقض با ارزش‎های ما می‎باشد و ما تصمیم گرفتیم تا سریال او را کنسل کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *