خانه آخرین خبرها اندرو لینکولن سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) را پس از فصل ۹ ترک می‎کند

اندرو لینکولن سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) را پس از فصل ۹ ترک می‎کند

۰
سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

بیاتومگ – بنابر گزارش‎ها، اندرو لینکولن قرار است سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) را پس از فصل ۹ ترک کند و این در حالی است که افزایش دستمزدی به نورمن ریدوس پیشنهاد شده تا پا پیش بگذارد و نقش اصلی سریال شود. به نظر می‎رسد که تغییرات بزرگی برای این سریال درام، آخرالزمانی و طولانی شبکه ای‎ام‎سی در راه است.

پس از اینکه رتبه سریال در طی فصل‎های ۷ و ۸ به صورت قابل‎توجهی کاهش یافت، مدیر اجرایی تازه‎ای برای فصل نهم سریال انتخاب شد و آن شخص، نویسنده آنجلا کنگ می‎باشد. مدیر اجرایی قبلی سریال، اسکات کمپبل، در حال حاضر، مسئول نظارت بر تمام محتوای مرتبط با دنیای مردگان متحرک شبکه ای‎ام‎سی می‎باشد.

سریال مردگان متحرک قبلا با مرگ شوکه‎کننده کارل گریمز با بازی چندلر ریگز در میانه فصل هشتم، که یکی از کاراکترهای باقی‎مانده از ابتدای سریال بود، بازیگران اصلی خود را تکانی اساسی داده است. پس از آن، در پایان فصل هشتم، جنگ تمام عیار میان ریک و نیگان با شکست نیگان به پایان رسید. پس از اتفاقات قسمت پایانی فصل هشتم، آینده سریال از لحاظ داستانی به نظر بسیار نامشخص می‎رسید، هرچند، بسیاری از طرفداران انتظار دارند تا شخصیت‎های منفی کتاب‎های کمیک به نام نجواکنندگان یا ویسپرز به زودی کار خود را در سریال آغاز نمایند.

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

اکنون، در یکی از تغییرات و دگرگونی‎های بزرگ سریال، بازیگر اصلی سریال مردگان متحرک، اندرو لینکولن که نقش ریک گرایمز را بازی می‎کند، بنابر گزارش‎ها، قرار است پس از فصل نهم، این سریال را ترک کند. بنا بر این گزارش، انتظار می‎رود که لینکولن تنها در نیمی از قسمت‎های فصل نهم سریال حضور پیدا کند.

علاوه بر این، در این گزارش آمده است که به نورمن ریدوس که نقش کاراکتر مورد علاقه طرفداران، دریل دیکسون، را بازی می‎کند، دستمزد زیادی پیشنهاد شده تا پس از خروج لینکولن، نقش اصلی سریال شود. اندرو لینکولن تنها بازیگر اصلی‎ای نیست که در فصل نهم حضور کم‎رنگ‎تری خواهد داشت.

بنابر گزارش‎های دیگر، لورن کوهن که نقش مگی ری را در سریال مردگان متحرک بازی می‎کند، حضور بسیار کم‎تری نسبت به قبل در فصل نهم خواهد داشت. دلیل این موضوع نیز این می‎باشد که اخیرا کوهن برای حضور در سریال Whiskey Cavalier (ویسکی کاولیر) با شبکه ای‎بی‎سی قرارداد امضا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *