بیاتومگ – کمپانی دیزنی رسما فیلمبرداری فیلم Maleficent II (ملفیسنت ۲) را آغاز نموده است. این فیلم دنباله‎ای برای فیلم اکشن-زنده ملفیسنت می‎باشد. فیلم اصلی ملفیسنت در سال ۲۰۱۴ به اکران درآمد و با بازی آنجلینا جولی در نقش ساحره شاخداری به نام ملفیسنت در مقابل ال فانینگ در نقش زیبای خفته، شاهزاده آرورا بود.

در این فیلم، برخلاف انیمیشن Sleeping Beauty (زیبای خفته) سال ۱۹۵۹، کاراکتر ملفیسنت به شکل دلسوزانه‎تری به تصویر کشیده شد و او به عنوان قربانی شرایط معرفی شد که پس از رنج بردن از خیانتی توسط معشوقه دوران کودکی‎اش، پدر آرورا، شاه استفان با بازی شارلتو کوپلی به یک فرد شرور تبدیل شده است.

از آنجا که شاه استفان در پایان فیلم ملفیسنت توسط این کاراکتر کشته می‏‎شود، پس انتظار نمی‎رود که کوپلی برای ایفای این نقش در فیلم ملفیسنت ۲ حضور داشته باشد. حضور جولی و فانینگ تایید شده و در این فیلم، بازیگر بزرگی همچون میشل فایفر در نقش ملکه اینگریت به آنها خواهد پیوست. دیگر بازیگر فیلم نیز چویتل اجیوفور در نقش کاراکتری می‎باشد که هنوز نامشخص باقی مانده است. علاوه بر این، حضور اد اسکرین برای ایفای نقش شخصیت اصلی منفی فیلم نیز تایید شده است.

دیگر بازیگران تایید شده فیلم نیز شامل رابرت لیندزی و هریس دیکینسون می‎باشند. سم رایلی در نقش دایاوال، ایملدا استاونتون در نقش ناتگراس، لزلی منویل در نقش فلیتل و جونو تمپل در نقش تیثلوت قرار است این نقش‎های خود از فیلم اول را در فیلم دوم بازآفرینی کنند. کارگردانی فیلم ملفیسنت ۲ را یواخیم رونینگ در دست دارد و فیلمنامه فیلم را نیز جز باتروورث و نویسنده فیلم اول ملفیسنت، لیندا وولورتن، قلم می‎زنند. فیلمبرداری فیلم ملفیسنت ۲ در حال حاضر در استودیو پاینوود انگلیس در جریان است.

تصاویر پشت صحنه فیلم Maleficent II (ملفیسنت ۲)

فیلم Maleficent II (ملفیسنت ۲)
فیلم Maleficent II (ملفیسنت ۲)
فیلم Maleficent II (ملفیسنت ۲)
فیلم Maleficent II (ملفیسنت ۲)
فیلم Maleficent II (ملفیسنت ۲)
فیلم Maleficent II (ملفیسنت ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *