هشدار اسپویل!

بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم تصویری رسمی از فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) منتشر کرده که در آن، یکی از جهش‌یافته‎های فیلم مشاهده می‎شود که در بازاریابی و تبلیغات برای این فیلم اصلا حضور نداشته است. فیلم ددپول ۲ به خوبی توانسته تا سوپرایزهای بسیاری را در آستین خود پنهان کند و یکی از این سوپرایزها، حضور جهش‎یافته بزرگ و قدرتمندی به نام جاگرنات است. با اکران فیلم ددپول ۲ بر روی پرده سینماهای دنیا، اکنون کمپانی فاکس تصویری رسمی از جاگرنات منتشر کرده که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید.

کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم ددپول ۲ را کارگردانی می‎کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می‌باشد، شاهد حضور دوباره رایان رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲، رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به ززی بیتز در نقش دومینو، جاش برولین در نقش کیبل، جک کِسی در نقش تام کسدی سیاه و همچنین بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا اشاره کرد. فیلم ددپول ۲ در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها اکران شد.

صحبت‎ها و دیالوگ‎های کاراکتر جاگرنات را خود رایان رینولدز بیان کرده، هرچند، در لیست عوامل فیلم، نوشته شده که نقش جاگرنات را “خودش” بازی کرده است. قد این کاراکتر حدود ۳ متر است و این در حالی است که حضور این کاراکتر در این فیلم کاملا به صورت تصویرگری کامپیوتری بوده است.

تصویر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *