بیاتومگ – دیو بائوتیستا رسما تایید کرده که او در نقش درکس در فیلم‎های Avengers 4 (انتقام جویان ۴) و Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان بخش ۳) حضور خواهد داشت. هشدار اسپویلر! پایان نفس‎گیر و معلق فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‎نهایت)، بسیاری از بیننده‎ها را در حیرت فرو برد. تانوس به پیروزی دست یافت و در هدف احمقانه خود برای برقرار کردن دوباره تعادل عالم موفق شد. این تایتان دیوانه با یک بشکن، چراغ زندگی نیمی از عالم را خاموش کرد.

اولین خلاصه داستان رسمی فیلم انتقام جویان ۴ بدین شرح است:

“چهارمین قسمت از حماسه انتقام جویان، نقطه اوج ۲۲ فیلم مرتبط، توجه بیننده‌ها را جلب خواهد کرد تا شاهد نقطه عطف این سفر حماسی باشند. قهرمانان ما می‎دانند که این واقعیت تا چه اندازه شکننده و ظریف است و برای حفظ آن باید قربانی‎هایی صورت پذیرد.”

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت)

دیو بائوتیستا در تور تبلیغاتی برای فیلم جدیدش به نام Hotel Artemis (هتل آرتمیس) در مصاحبه‎ای حضور داشت و در آن، از او در مورد آینده‎اش در دنیای سینمایی مارول سوال شد. به دنبال اتفاقات فیلم انتقام جویان ۳، بائوتیستا به جای نگران کردن طرفداران، با گفتن اینکه درکس دوباره بازخواهد گشت، به آنها قوت قلبی دوباره داده است اما او اظهار داشته که او نمی‎داند چطور این اتفاق رخ می‎دهد.

او در این مصاحبه اظهار داشت:

“من پیام‎های زیادی را دریافت کردم که می‎گفتند که: باور نمی‎کنم که کاراکتر تو مرده است. آنها واقعا دل‎شکسته بودند و من به آنها گفتم که من در فیلم چهارم هستم. من در فیلم نگهبانان ۳ نیز خواهم بود. نمی‎دانم آنها چطور قرار است من را برگردانند، اما به هر نحوی، تا آنجایی که می‎دانم، من قرار است بازگردم و در فیلم نگهبانان ۳ حضور خواهم داشت، پس قطعا بازخواهم گشت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *