بیاتومگ – حالا که بازیگر برنده جایزه اسکار جیمی فاکس رسما برای ایفای نقش اصلی بازسازی فیلم Spawn (اسپاون) قرارداد امضا کرده، کارگردان این فیلم، تاد مک‎فارلین، در مصاحبه‎ای تازه، از دلیل اینکه فاکس بازیگر مناسبی برای این نقش می‎باشد، گفته است. لازم به ذکر است که این اولین فیلمی سینمایی خواهد بود که توسط مک‎فارلین کارگردانی می‎شود.

او علاوه بر کارگردانی این فیلم، نویسندگی فیلمنامه آن را نیز در دست دارد.‎ مک‎فارلین کاراکتر کمیک بوکی اسپاون را در سال ۱۹۹۲ خلق کرده و برای پنج الی ده سال گذشته، مدام از علاقه‎اش برای راه‎اندازی دوباره این برند در دنیای سینما گفته است. سال گذشته، زمانی که کمپانی بلوم‎هاوس، بر روی فیلم اسپاون سرمایه‎گذاری کرد، این پروژه اولین قدم‎های مهم به سوی توسعه را برداشت.

فیلم Spawn (اسپاون)
فیلم Spawn (اسپاون)

مک‎فارلین در این مصاحبه جدید، از ویژگی‎های و کیفیت‎های خاصی از بازیگران گفته که او در راستای ساخت اقتباسی موفق، به آنها نیاز دارد و همچنین توضیح داده که چرا فاکس حتی از نیازهای سخت‎گیرانه او نیز فراتر می‎باشد. مک‎فارلین پس از دنبال کردن بدنه کارهای فاکس، مشتاق ویژگی‎های منحصربه‎فرد او به عنوان یک بازیگر شده است. مک‎فارلین اظهار داشت:

“پنج یا شش لحظه وجود دارند که در آنها، من از بازیگرانم، چیزهایی نیاز دارم و تعدادی از این چیزها نیز باید از سوی جیمی باشد و من قبلا دیده‎ام که او این چیزها را بر روی صحنه ارائه داده است. او با زبان بدن و همچنین، نگاهی که اساسا چیزهای بیشتری از دیالوگ‎های فیلمنامه بازگو می‎کند، وارد یک بخش و حوزه می‎شود و این فیلم به آن لحظات نیاز پیدا خواهد کرد. و در لحظه‎ای عجیب که او باید دیالوگی کوتاه و مختصر اما تاثیرگذار را بگوید، فاکس به گونه‎ای این کار را انجام می‎دهد که شما احساس می‎کنید که اصلا نباید سر به سر او بگذارید. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *