بیاتومگ – کارگردان و نویسنده درو گودارد در مورد این صحبت کرده که چطور فیلم X-Force (ایکس-فورس)، دنباله اتفاقات فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) را در پیش خواهد گرفت. این فیلمساز ۴۳ ساله وظیفه یافته تا داستانی را ادامه دهد که در فیلم ددپول ۲ به کارگردانی دیوید لینچ آغاز شده است، داستانی که در آن، اتفاقات بسیار بدی برای برخی از اعضای تیم رخ می‎دهد.

در مصاحبه‎ای به دنبال اکران فیلم ددپول ۲، این فیلمساز اظهار داشته که او نمی‎خواسته تا در فیلم ددپول ۲، مقدمه‎های داستانی‎ای ایجاد شود که در نهایت لازم شود در فیلم ایکس-فورس به آنها پرداخت. هشدار اسپویل! علاوه بر این، او از کشته شدن برخی از کاراکترهای تیم ایکس-فورس در فیلم ددپول حمایت کرده است، هرچند، این موضوع سبب ایجاد مشکلاتی در داستان فیلم ایکس-فورس خواهد شد چراکه برخی از کاراکترهای کشته شده، قرار بود که بخشی از فیلم ایکس-فورس باشند.

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

درو گودارد افزود:

“صادقانه بگویم، فکر می‎کنم این دلیلی است که چرا من برای این فیلم بسیار هیجان‎زده هستم. به یاد دارم که داشتم آن صحنه را می‎خواندم و فقط از آن لذت بردم، به خصوص اینکه در چنین فیلم‌هایی، این آخرین چیزی است که شما می‎توانید انتظار رخ دادن آن را داشته باشید. این فیلم‎ها در مقدمه‎چینی برای چیزهای بعدی و بعدی بسیار دقیق و محتاط بودند و همین من را بسیار خوشحال می‎کند.

یکی از چیزهایی که من به رایان رینولدز درباره این موضوع گفتم، این بود که: ‘اصلا نگران آن نباشید، ما ایده‎های جدیدی پیدا خواهیم کرد؛ شما مشغول ساخت فیلم خود باشید و برنامه خود را اجرا کنید.’ این راه و روشی است که من دوست دارم کار کنم. تمرکز بر روی ساخت فیلم مهم‎تر از تمرکز بر روی فیلم‎ها و موضوعات بعدی است. خیلی مهم است که یک فیلم خوب بسازید و سپس، وقت بگذارید و در مورد فیلم‎های بعدی فکر کنید.”

زمانی که از گودارد سوال شد از آنجا که از لحاظ فنی تنها سه عضو ایکس-فورس باقی‎مانده، او چطور قرار است این فیلم را شکل و سامان دهد، گودارد اندکی در مورد سخنان خود محتاط شد. اما او اذعان کرد که هر رویکردی برای این فیلم در پیش بگیرد، به شدت متکی بر کتاب‎های کمیک خواهد بود. او افزود:

“اینها همه واقعا از یک مکان عشق ریشه می‎گیرند؛ من عاشق آن کمیک‎ها هستم و رایان، جاش و ززی بیتز را دوست دارم. وقتی به کتاب‎های کمیک فکر می‎کنم، به یاد کیبل، دومینو و ددپول می‎افتم. این بیشتر در مورد کاراکترها است و عشق من نیست به این کاراکترها فراتر از هر داستان و موضوعی است. این بیشتر در مورد دوست داشتن آنها است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *