خانه آخرین خبرها جیمز مارسدن به فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) پیوست

جیمز مارسدن به فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) پیوست

۰
فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت)

بیاتومگ – جیمز مارسدن به عنوان نقش اصلی انسانی به جمع بازیگران فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) اضافه شده است. کمپانی پارامونت پیکچرز همچنان در حال دنبال کردن برنامه‎های خود برای آوردن این خارپشت آبی دوست‎داشتنی کمپانی بازی‎سازی سِگا به روی پرده سینماها می‎باشد. این پروژه در ابتدا در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی سونی پیکچرز در حال توسعه بود تا اینکه در سال گذشته میلادی به کمپانی پارامونت انتقال یافت.

کارگردان فیلم Deadpool (ددپول)، تیم میلر، یکی از تهیه‎کنندگان فیلم می‎باشد و کارگردانی پروژه نیز در دستان جف فاولر است. پس از چند ماه توسعه آرام، اکنون کمپانی پارامونت قصد دارد تا به سرعت این پروژه را به جلو ببرد. برای مدتی است که شایعاتی در مورد بازیگرانی وجود داشت که نقش انسانی مقابل سونیک را در این فیلم ایفا خواهند کرد که از جمله آنها می‎توان به پاول راد، جک بلک و اوون ویلسون اشاره کرد اما هیچ‎ کدام از اینها صحیح نمی‎باشد و کمپانی انتخاب دیگری در سر دارد.

قسمت 6 فصل 2 سریال Westworld (وست‎ورلد)
قسمت ۶ فصل ۲ سریال Westworld (وست‎ورلد)

در گزارشی تازه آمده که بازیگر سریال Westworld (وست‎ورلد)، جیمز مارسدن قرار است نقش اصلی انسانی فیلم سونیک خارپشت را ایفا نماید. در این گزارش، هیج جزییاتی در مورد کاراکتری که مارسدس ایفا خواهد کرد، آشکار نشده اما بنابر گزارش‎های قبلی، نام این کاراکتر تام است و به عنوان پلیسی توصیف شده که به سونیک در این ماجراجویی کمک می‎کند.

جیمز مارسدس نام بزرگی در سبد بازیگران فیلم سونیک خارپشت است. مارسدن در حال حاضر یکی از ستارگان یکی از بزرگترین سریال‎های دنیای سریال می‎باشد و قبلا نیز نقش سایکلوپس را در فیلم‎های مردان ایکس به تصویر کشیده است. مارسدن، چهره و نام آشنایی است و قادر خواهد بود تا بخش‎های کمدی و درام این نقش را کنترل نماید. فیلم سونیک خارپشت برای اکران در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برنامه‎ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *