خانه آخرین خبرها جان سینا جایگزین سیلوستر استالونه در فیلم Ex-Baghdad (بغداد سابق) شد

جان سینا جایگزین سیلوستر استالونه در فیلم Ex-Baghdad (بغداد سابق) شد

۰
جان سینا

بیاتومگ – بنابر گزارش‎ها، جان سینا قرار است جایگزین سیلوستر استالونه در فیلم Ex-Baghdad (بغداد سابق) شود. فیلم بغداد سابق، فیلمی اکشن است که در آن، جکی چان نیز به نقش‎آفرینی خواهد پرداخت. قبلا، ایده اینکه جان سینا جایگزین بازیگران افسانه‎ای همچون استالونه در هر نقشی بشود، به نظر دیوانه‎وار می‎رسید اما اکنون، این قهرمان سابق دبلیو دبلیو ای، به یک بازیگر برجسته در هالیوود تبدیل شده است.

در گزارشی تازه آمده که جان سینا قرار است نقشی که قبلا قرار بود توسط استالونه ایفا شود را در فیلم بغداد سابق به دست بگیرد و برای اولین بار، در مقابل ستاره فیلم‎های اکشن، جکی چان، به نقش‎آفرینی بپردازد. خبر حضور جکی چان و استالونه در این فیلم در سال گذشته اعلام شد و قرار بود تا اولین فیلم سینمایی باشد که این دو بازیگر افسانه‎ای با یکدیگر در آن همکاری می‎کنند اما ظاهرا، اینگونه نخواهد شد.

جان سینا - فیلم The Wall (دیوار)
جان سینا – فیلم The Wall (دیوار)

داستان فیلم بغداد سابق در مورد یک پالایشگاه نفتی چینی مستقر در موصل عراق می‎باشد که مورد حمله قرار می‎گیرد و به تسخیر مهاجمان درمی‎آید. مالکان این پالایشگاه سپس یک پیمانکار امنیتی خصوصی به نام جکی لو با بازی جکی چان را به خدمت می‎گیرند تا کارمندان گروگان‎گرفته‎شده آنها را نجات دهد. با این حال، این مهاجمان خاص، علاقه کمتری به خرابی و ویرانی دارند و بیشتر چشمشان به ثروت درون این نفت‎ها دوخته شده است. لو برای متوقف کردن این طرح شریرانه، تفنگدار نیروی دریایی سابق آمریکایی به نام کریس ساتچی با بازی جان سینا همکاری می‎کند و آنها با یکدیگر تلاش می‎کنند تا مانع رسیدن این افراد بد به اهدافشان بشوند.

کارگردانی این فیلم در دستان اسکات وا و فیلمنامه آن نیز به قلم آرش عامل می‎باشد. این فیلم قرار است در تابستان سال جاری در کشور چین فیلمبرداری و تولید شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *