خانه آخرین خبرها آنجلینا جولی و دیوید اویلوو به فیلم Come Away پیوستند

آنجلینا جولی و دیوید اویلوو به فیلم Come Away پیوستند

۰
آنجلینا جولی و دیوید اویلوو - فیلم Come Away

بیاتومگ – آنجلینا جولی و دیوید اویلوو قرار است در فیلم Come Away نقش‎آفرینی کنند. این فیلم، فیلمی فانتزی و درام می‎باشد که قرار است به عنوان پیش‎درآمدی برای داستان‎های پیتر پن و آلیس در سرزمین عجایب به کار گرفته شود. هیچ کدام از این دو بازیگر با ژانر فانتزی ناآشنا نیستند.

جولی قبلا نقش مادر گرندال در فیلم Beowulf (بئوولف) و همچنین نقش ملفیسنت در فیلم Maleficent 2014 (ملفیسنت) را ایفا کرده است. در عین حال، ایلوو تنها در فیلم A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان) به کارگردانی آوا دورنی، صداپیشگی کاراکتر “آن” را برعهده داشته است. با این حال، به نظر می‎رسد که این فیلم فانتزی جدید نسبت به فیلم‏‎های فانتزی قبلی این بازیگران متفاوت است.

دیوید اویلوو - فیلم Jack Reacher (جک ریچر)
دیوید اویلوو – فیلم Jack Reacher (جک ریچر)

این فیلم براساس فیلمنامه‎ای نوشته نویسنده نسبتا تازه‎وارد ماریسا کیت گودهیل می‎باشد و قرار است اولین تلاش کارگردانی برندا چپمن در فیلمی سینمایی اکشن-زنده باشد. در دنیای این فیلم، پیتر و آلیس قبل از اینکه سفرهای مشهور خود را به قلمروهای فانتزی ناکجاآباد و سرزمین عجایب آغاز نمایند، خواهر و برادر بوده‎اند.

در این فیلم، جولی و اویلوو نقش مادر و پدر آلیس و پیتر را ایفا خواهند نمود که پس از مرگ بزرگترین پسرشان، به سوی یاس و ناامیدی در حال حرکت هستند و همین، به فرزندان بازمانده‏‎شان این انگیزه را می‎دهد تا برای نجات والدین خود از این سرنوشت تیره و تاریک تلاش کنند. فیلمبرداری این فیلم قرار است پاییز امسال، ابتدا در انگلستان آغاز شود و سپس در لس‎آنجلس ادامه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *