خانه آخرین خبرها تاریخ شروع پخش فصل ۴ سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری) مشخص شد

تاریخ شروع پخش فصل ۴ سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری) مشخص شد

۰
سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری)

بیاتومگ – شما به زودی جیمی مک‎گیل را دوباره خواهید دید چراکه شبکه ای‎ام‎سی سرانجام تاریخ شروع پخش فصل ۴ سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری) را اعلام کرده و این تاریخ، سه‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ (۶ آگوست ۲۰۱۸) است. پخش سومین فصل از این سریال در آوریل ۲۰۱۷ شروع و در ژوئن به پایان رسید و از آن زمان، طرفدارانه مشتاقانه منتظر بودند تا این نسخه فرعی سریال Breaking Bad (بریکینگ بد) بازگردد.

تاخیر در پخش سریال احتمالا به این دلیل می‎باشد که سریال تا انتهای فصل سوم توسط شبکه تمدید نشد که به معنای آن است که نویسنده‎ها، برای نوشتن داستان قسمت‎های آینده سریال، دیرتر از حد معمول شروع کرده‎اند. سریال بهتره با ساول تماس بگیری، توسط خالق سریال بریکینگ بد، وینس گیلیگان و پیتر گولد خلق شده و شروع پخشش از سال ۲۰۱۵ بوده است. این سریال پیش‎درآمدی برای سریال بریکینگ بد است.

علاوه بر باب اودنکرک که نقش جیمی مک‎گیل یا ساول گودمن را بازی می‎کند، دیگر بازیگرانی که نقش‌های خود از سریال بریکینگ بد را در این سریال ایفا می‎کنند، شامل جاناتان بنکس، جیانکارلو اسپوزیتو و مارک ماگولیس می‎باشد. رتبه این سریال هر فصل پس از دیگری کاهش می‎یافت اما تولیدکنندگان اظهار داشتند که نگران کنسل شدن آن نمی‎باشند چراکه این سریال بیشتر از فصل‎های سریال بریکینگ بد نخواهد داشت.

سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری)
سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری)

خلاصه داستان رسمی فصل ۴ سریال بهتره با ساول تماس بگیری بدین شرح است:

“در فصل چهارم سریال بهتره با ساول تماس بگیری، مرگ چاک سبب سرعت بخشیدن به دگرگونی جیمی مک‎گیل به ساول گودمن می‎شود. جیمی در پی این فقدانش، مرحله به مرحله وارد دنیای جرم و جنایت می‎شود که آینده‌‎اش به عنوان یک وکیل و رابطه‎اش با کیم (ریا شیهورن) را در معرض خطر قرار می‎دهد. مرگ چاک (مایکل مک‎کین) بر روی شریک سابق وی هاوارد (پاتریک فابیان) و همچنین کیم عمیقا تاثیر گذاشته و آنها را بار دیگر در طرف مقابل نبردی قرار می‎دهد که جرقه آن توسط برادران مک‎گیل زده شده است.”

“در همین حال، مایک ارمنتراوت (جاناتان بنکس)، به عنوان جدیدترین و دقیق‎ترین مشاور امنیتی کمپانی مادریگال الکتروموتیو، نقش فعال‎تری می‎گیرد. این دوره و زمانی بسیار حساسی در شغل و حرفه گاس فرینگ (جیانکارلو اسپوزیتو) می‎باشد، چراکه فروپاشی هکتور موج‎های شوکه‎کننده‎ای به دنیای جرم و جنایت آلباکرکی فرستاده و کارتل را وارد هرج و مرج کرده و سبب جدایی برنامه‎های به خوبی طرح‎ریزی‎شده گاس و ناچو (مایکل ماندو) شده است. در حالی که گاس مسیر خود را تغییر می‎دهد، ناچو خود را در مقابل نیروهای کشنده‎ای می‎یابد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *