بیاتومگ – مثل اکثر مخاطبان، رایان رینولدز دوست دارد تا کاراکتر های Wolverine و Deadpool را در یک فیلم ببیند. این کار می تواند کمک بزرگی برای یک فیلم باشد، ولی ممکن است چندین سال طول بکشد. اگر چه او سخت درگیر Deadpool است، اما رایان رینولدز فکر می کند، که زمان آن رسیده تا Deadpool و Logan و دیگر کارکترهای X-Men در یک فیلم با هم حضور داشته باشند.

در صحبتی که با تیم میلر و رایان رینولدز شده بود، آنها به این اشاره کرده بودند که فعلا قصد ترکیب این کاراکتر ها در Deadpool 2 را ندارند، ولی اگر قرار باشد در یک فیلم دیگر این اتفاق رخ دهد، مطمئنا از آن استقبال خواهند کرد. اما یک مشکل وجود دارد، فیلم Logan 2017 آخرین حضور هیو جکمن به عنوان، وولورین در این فیلم است. رایان رینولدز در این باره گفته است، که:

من می خواهم که Deadpool و Wolverine با هم در یک فیلم باشند، ما قصد داریم تا هیو را برای این کار متقاعد کنیم، اگر این اتفاق رخ ندهد، من از دوستان و طرفدارانم کمک خواهم گرفت تا چاره ای برای این کار پیدا کنیم.

رایان رینولدز بخاطر فیلم Deadpool 2016 طرفداران زیادی دارد، او می تواند تضمینی بر این باشد که حضور او و هیو جکمن در یک فیلم موفقیت آمیز باشد، و این امر می تواند کمپانی FOX را برای تولید چنین فیلمی قانع کند، اما هیو جکمن انسان منطقی تری است، او از افرادی نیست که با چند پیام در فضای مجازی حاضر به انجام کاری شود. رایان در مورد هیو جکمن اشاره کرده است که، او یکی از بهترین هاست، او بیان کرده که، تنها هدفش متقاعد کردن هیو نیست، چون آنها می توانند در یک فیلم غوغا به پا کنند، بخاطر اینکه هیو جکمن واقعا مرد بزرگ و با شخصیتی است.

اگر چه هیو جکمن با فیلم Logan 2017 از دنیای X-Men خداحافظی خواهد کرد، و همینطور خبری از رایان و هیو در Deadpool 2 نخواهد بود، اما رویای رایان ممکن است در Deadpool 3 به واقعیت تبدیل شود.

یک دیدگاه

  1. Porya

    ۱۹ بهمن, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۵

    خدا کنه این جوری بشه من عاشق لوگان هستم و دوست دارم اونو با ددپول ببینم

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *