بیاتومگ – اولین تریلر برای فیلم Peppermint (قرص نعناع) منتشر شده که در آن، جنیفر گارنر به حالت قهرمان اکشن بازگشته است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. گارنر که قبلا در سریال Alias (نام مستعار) و فیلم Elektra (الکترا) به نقش‎آفرینی پرداخته، در فیلم قرص نعناع، نقش یک مادر و همسر غصه‎دار را بازی می‎کند که به دنبال گرفتن انتقام است. برای مدتی است که جنیفر گارنر در فیلم‎های اکشن و قهرمان‏‎محور بازی نکرده اما با توجه به تریلر این فیلم، می‎توان گفت که غریزه‎های گارنر برای نقش‎های اکشن و قهرمانانه اصلا تغییر نکرده و همچنان به قوت خود باقی است.

این فیلم که توسط سکان‎دار فیلم Taken (ربوده‎شده)، پیر مورل، کارگردانی می‎شود، در فهرست بلندبالایی از فیلم‎های انتقام‎جویانه قرار دارد که در آنها، یک همسر/والدین عزادار، جنگی خشونت‎آمیز برای برقراری عدالت را آغاز می‎نمایند. گارنر در این فیلم، نقش همسر و مادری به نام رایلی را بازی می‎کند که پس از حمله‎ای به خانواده‎اش، زندگی‎اش برای همیشه دگرگون می‎شود. او پس از بیدار شدن از کُما و فهمیدن اینکه سیستم قضایی در مجازات مجرمان حمله به خانواده‎اش کوتاهی کرده، ناگهان ناپدید می‎شود و سال‎ها بعد کاملا آماده برای گرفتن انتقام بازمی‎گردد. در هر صورت، این فیلم، یک فیلم سینمایی انتقام‎جویانه عادی اما نسبتا لذت‎بخش است.

دیگر بازیگران فیلم نیز جان اورتیز، جان گلاگر جونیور، ریچارد کابرال و متود من هستند. انتظار می‎رود که این فیلم در تاریخ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران در بیاید. در زیر پوستر این فیلم را نیز مشاهده می‎کنید.

تریلر فیلم Peppermint (قرص نعناع)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Peppermint (قرص نعناع)

فیلم Peppermint (قرص نعناع)
فیلم Peppermint (قرص نعناع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *