خانه آخرین خبرها چندین بازیگر به فیلم The King (شاه) پیوستند

چندین بازیگر به فیلم The King (شاه) پیوستند

۰
بن مندلسون - فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان)

بیاتومگ – بن مندلسون، رابرت پتینسون و لیلی-رز دپ به جمع بازیگران فیلم The King (شاه) پیوستند. فیلم شاه محصول نتفلیکس است و با بازی تیموتی چالامت در نقش شاه هنری پنجم جوان می‎باشد و قرار است فیلمبرداری آن از اول ماه ژوئن آغاز شود.

دیوید میشاد پس از همکاری‎اش با نتفلیکس در فیلم طعنه‎آمیز و جنگی War Machine (ماشین جنگی) با بازی برت پیت، قرار است کارگردانی فیلم شاه را برای این سرویس آنلاین در دست داشته باشد. فیلمنامه فیلم شاه نیز به قلم جوئل اجرتون و میشاد می‎باشد. فیلم شاه براساس نمایش‎نامه‎های Henry IV (هنری چهارم) و Henry V (هنری پنجم) اثر شکسپیر است و با بازی بازیگر نامزد جایزه اسکار، تیموتی چالامت، در نقش پادشاه به تازگی تاج‎گذاری کرده‎ای به نام هل است که باید درس‎هایی از دوست قدیمی و مربی خود به نام فالستاف (اجرتون) در مورد شاه بودن یاد بگیرد.

رابرت پتینسون - فیلم Good Time (وقت خوش)
رابرت پتینسون – فیلم Good Time (وقت خوش)

در نمایشنامه‎ها، هل در ابتدا چیزی همانند یک رسوایی و فضاحت می‎باشد چراکه او اوقاتش را با فالستاف و دوستان ناپسندش در میخانه‎ها می‎گذارند و همین سبب غم و اندوه زیادی برای پدرش شاه هنری چهارم می‏‎شود. اما پس از اینکه هل به دنبال مرگ هنری چهارم، وارث تاج و تخت می‎شود، باید راه و روش‎های بی‎قاعده خود را رها کند و ارزش خود را برای وارث تاج و تخت بودن ثابت کند.

بنابر گزارش‎ها، با شروع فیلمبرداری و تولید فیلم شاه، نتفلیکس از بازیگران این فیلم رونمایی کرده است. بازیگران فیلم شاه شامل بن مندلسون در نقش هنری چهارم، رابرت پتینسون در نقش دوفین (لقب بزرگترین فرزند شاه فرانسه)، لیلی-رز دپ در نقش شاهزاده کاترین، شان هریس در نقش ویلیام، تام گلین-کارنی در نقش هاتسپور و توماسین هارکورت مک‎کنزی در نقش فیلیپه است. فیلم شاه قرار است در سال ۲۰۱۸ بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *