خانه آخرین خبرها استرلینگ کی براون به فیلم The Rhythm Section (بخش ریتم) پیوست

استرلینگ کی براون به فیلم The Rhythm Section (بخش ریتم) پیوست

۰
استرلینگ کی براون

بیاتومگ – به دنبال متوقف شدن فیلمبرداری فیلم The Rhythm Section (بخش ریتم) به دلیل جراحت دست بلیک لایولی، اکنون فیلمبرداری فیلم دوباره از سر گرفته شده و در همین راستا، خبر پیوستن استرلینگ کی براون به این فیلم جاسوسی اعلام شده است. کارگردانی فیلم بخش ریتم در دستان رید مورانو است و فیلمنامه این فیلم هیجان‎انگیز و اکشن نیز به قلم مارک برنل و براساس رمانی از خودش می‎باشد. جود لاو نیز در این فیلم نقش‎آفرینی می‎کند اما هنوز نقش وی نامشخص است.

فیلم بخش ریتم با بازی بلیک لایولی در نقش زنی به نام استفانی پاتریک است که به دنبال انتقام گرفتن از افرادی است که در یک تصادف هواپیمای برنامه‎ریزی‎شده، خانواده‎اش را به قتل رساندند. پاتریک برای دست یافتن به انتقام، به یک سازمان جاسوسی مخفی می‎پیوندد که در آنجا، او به قاتل و آدمکشی تبدیل می‎شود که تحت پوشش‎های مختلف فعالیت می‎کند.

استرلینگ کی براون و مایکل بی جوردن - فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)
استرلینگ کی براون و مایکل بی جوردن – فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

فیلمبرداری فیلم به خوبی در جریان بود تا اینکه در ژانویه سال جاری میلادی، بلیک لایولی در حین اجرای یک بدلکاری، از ناحیه دست دچار آسیب جدی شد که نتیجه آن، توقف موقت تولید فیلم بود. دو عمل جراحی بر روی دست این بازیگر صورت گرفت و اکنون او به طور کامل بهبود یافته و آماده بازگشت است.

گزارش شده که فیلمبرداری فیلم بخش ریتم بار دیگر از سر گرفته شده و در همین راستا، بازیگر تازه‎ای به جمع بازیگران آن اضافه شده که آن شخص، استرلینگ کی براون می‎باشد. هنوز جزییات مربوط به کاراکتری که براون ایفا می‎کند، نامشخص باقی مانده است. فیلم اخیر براون، فیلم ابرقهرمانی Black Panther (پلنگ سیاه) بود که در آن، او نقش ان‎جوبا، پدر اریک کیلمانگر را ایفا کرد. فیلم بخش ریتم قرار است در تاریخ جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *