بیاتومگ – اولین تصویر از سر صحنه فیلم Honey Boy (پسر عزیز) منتشر شده که در آن، شیا لابوف به سختی قابل تشخیص می‎باشد. این فیلم، فیلمی بیوگرافی در مورد زندگی شیا لابوف و رابطه‎اش با پدرش می‎باشد و همین موضوع، این فیلم را به یکی از عجیب‎ترین فیلم‎های در حال توسعه حال حاضر هالیوود تبدیل می‎کند. آلما هارال قرار است کارگردانی فیلم را در دست داشته باشد.

فیلم پسر عزیز با بازی لوکاس هجز در نقش نسخه‎ای جوان‎تر و نامرتب‎تر از شیا لابوف می‎باشد و به زندگی نوجوانانه و در آستانه بلوغ لابوف می‎پردازد. لابوف رابطه دشوار و سختی با پدر معتاد به الکل خود داشته است. موضوع جالب‎تر در مورد این فیلم بیوگرافی از زندگی شیا لابوف این می‎باشد که خود او قرار است نقش پدرش را در فیلم به تصویر بکشد. این موضوع احتمالا یک پویایی جذاب برای طرفداران لابوف فراهم خواهد آورد و مطمئنا، این نقش، نقشی شخصی برای لابوف است.

در این تصویر منتشر شده از سر صحنه فیلم پسر عزیز، یک شیا لابوف نیمه کچل و عینکی را شاهد هستید. او بر روی ساحل نشسته و یک جلیقه قهوه‎ای و کفش‎های کار بر تن دارد. گرچه بسیاری از این فیلم براساس داستان زندگی خود شیا لابوف می‎باشد اما کاراکتر او در این فیلم که پدرش است، جیمز لورت نام دارد.

تصویر فیلم Honey Boy (پسر عزیز)

شیا لابوف - فیلم Honey Boy (پسر عزیز)
شیا لابوف – فیلم Honey Boy (پسر عزیز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *