بیاتومگ – همزمان با شروع فیلمبرداری فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) که دنباله فیلم تاپ گان سال ۱۹۸۶ می‎باشد، تام کروز اولین تصویر از سر صحنه فیلم را به اشتراک گذاشته است. این تصویر را در زیر می‎توانید مشاهده نمایید. کروز در این تصویر، لباس پرواز کاراکتر خود را بر تن کرده و به یکی از نقش‎های دوست‎داشتنی‎اش دهه ۸۰ میلادی بازگشته است. کمپانی پارامونت پیکچرز، این فیلم را برای اکران در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ (۱۲ جولای ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی کرده است.

جوزف کوزینسکی قرار است سکان‌دار کارگردانی فیلم دوم تاپ گان باشد. در حال حاضر بازیگران مکمل فیلم و همچنین طرح داستان آن همچنان پنهان باقی مانده است. با این حال، با شروع فیلمبرداری، تام کروز تصویر زیر را از اولین روز فیلمبرداری فیلم تاپ گان: ماوریک را در صحفه رسمی‎اش در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده است.

در این تصویر، تام کروز در لباس کاراکتر خود در جلوی یک جنگنده اف ۳۵ ایستاده است. با توجه به اینکه کروز لباس پروز آشنای کاراکترش از فیلم اول را پوشیده و کلاه بسیار مشابه‎ای همانند فیلم اول را در دست گرفته، این تصویر کاملا پر از نوستالژی است. این تصویر همراه با دیالوگی از فیلم اول می‎باشد که در آن تام کروز گفت: “من احساس نیاز می‎کنم – نیاز به سرعت.”

تصویر فیلم Top Gun 2 (تاپ گان ۲)

فیلم Top Gun 2 (تاپ گان ۲)
فیلم Top Gun 2 (تاپ گان ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *