بیاتومگ – اولین تریلر رسمی برای انیمیشن The LEGO Movie 2: The Second Part (فیلم لگو ۲: بخش دوم) منتشر شده که در آن، حماسه فیلم‎های لگو ادامه پیدا می‎کند. علاوه بر این، کمپانی برادران وارنر پوستری نیز برای این انیمیشن منتشر کرده است. در زیر می‎توانید این پوستر را به همراه تریلر مشاهده یا دانلود نمایید.

موفقیت فیلم لگو در سال ۲۰۱۴ به اندازه‎ای بود که کمپانی برادران وارنر به سرعت دست به کار ساخت یک دنیای سینمایی مشترک لگویی شدند. سال گذشته، دو انیمیشن The LEGO Batman Movie (فیلم لگو بتمن) و The LEGO Ninjago Movie (فیلم لگو نینجاگو) به اکران درآمدند که انیمیشن اولی نسبت به دومی، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ انتقادی، موفق‎تر بود. علاوه بر این، برای چندین سال است که دنباله‎ای برای فیلم لگو در حال توسعه بوده و فیلمنامه آن مورد بازنویسی قرار گرفته و تاریخ اکران آن به سال ۲۰۱۹ تغییر یافته است.

با اینکه فیل لرد و کریس میلر بیشتر بازنویسی فیلمنامه را برعهده داشتند اما وظیفه کارگردانی انیمیشن برعهده آنها نیست بلکه مایک میچل بر روی صندلی کارگردانی فیلم نشسته است. انیمیشن فیلم لگو ۲: بخش دوم قرار است در تاریخ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ (۸ فوریه ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

حضور صداپیشه‎گان فیلم اول لگو، کریس پرت و الیزابت بنکس، الیسون بری، ویل آرنت و چارلی دی در فیلم دوم تایید شده است. دیگر بازیگران تازه فیلم نیز شامل استفانی بئاتریس و تیفانی هدیش می‎باشد. بنابر این تریلر، مشخص می‏‎شود که فیلم دوم، حدود پنج سال پس از اتفاقات فیلم اول را دنبال خواهد کرد.

تریلر انیمیشن The LEGO Movie 2 (فیلم لگو ۲)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر انیمیشن The LEGO Movie 2 (فیلم لگو ۲)

انیمیشن The LEGO Movie 2: The Second Part (فیلم لگو ۲: بخش دوم)
انیمیشن The LEGO Movie 2: The Second Part (فیلم لگو ۲: بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *