بیاتومگ – اولین تریلر و پوستر برای فیلم Bumblebee (بامبلبی)، اولین فیلم نسخه‌فرعی از مجموعه فیلم‌های Transformers (تبدیل‌شوندگان) منتشر شده است. در زیر می‌توانید علاوه بر مشاهده پوستر، این تریلر فیلم را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. فیلم بامبلبی در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۸) به روی پرده نقره‎ای اکران خواهد شد.

در سال ۱۹۸۷، اوتوباتی به نام بامبلبی در حالی که در فرار و به دنبال پیدا کردن پناهگاهی است، به یک گورستان اتومبیل در شهر ساحلی کوچکی در کالیفرنیا می‎رود. چارلی که در آستانه ۱۸ سالگی است و به دنبال پیدا کردن جایگاه خود در جهان است، به سرعت بامبلبی خراب و آسیب‎دیده را پیدا می‎کند. زمانی که چارلی، این ماشین را احیا می‌کند، سریعا متوجه می‎شود که این یک ماشین فولکس‎واگن زرد معمولی نیست.

فیلم بامبلبی، علاوه بر اینکه اولین فیلم اکشن-زنده از مجموعه تبدیل‎شوندگان می‎باشد که توسط مایکل بی کارگردانی نمی‎شود، اولین فیلمی است که فیلمنامه آن توسط یک زن قلم زده شده است. فیلمنامه این فیلم را کریستینا هادسون نوشته است. عملکرد این فیلم در گیشه مطمئنا در برنامه‎های آینده کمپانی پارامونت پیکچرز برای فیلم‎های تبدیل‎شوندگان تاثیرگذار خواهد بود، بنابراین، کمپانی تصمیم گرفته تا هر چه زودتر، تبلیغ و بازاریابی برای این فیلم را آغاز نماید. در این فیلم نقش چارلی را هیلی استاینفلد ایفا می‎کند. دیگر بازیگر این فیلم نیز جان سینا است.

تریلر فیلم Bumblebee (بامبلبی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Bumblebee (بامبلبی)

فیلم Bumblebee (بامبلبی)
فیلم Bumblebee (بامبلبی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *