بندیکت کامبربچ - سریال Sherlock (شرلوک)

بیاتومگ – بندیکت کامبربچ ثابت کرده که در دنیای واقعی نیز یک ابرقهرمان است. این بازیگر که بیشتر برای بازی نقش شرلوک هولمز در سریال Sherlock (شرلوک) و دکتر استرنج در فیلم Doctor Strange (دکتر استرنج) شناخته می‎شود، زمانی که دیده یک دوچرخه‎سوار توسط چهار مهاجم در شهر لندن مورد حمله قرار گرفته، مداخله کرده است. او مهاجمان را از دوچرخه‌سوار دور کرده و با مهارت‎هایی که احتمالا از نقش‎هایی که بازی کرده، بدست آورده، از خودش دفاع کرده است.

کامبربچ که یکی از ستاره‎های در حال ظهور هالیوود می‎باشد، متولد لندن است و با بازی نقش شرلوک هولمز در سریال شرلوک شبکه بی‎بی‎سی به صورت جهانی شناخته شد. او در سال ۲۰۱۶، نقش دکتر استیون استرنج را در فیلمی به همین نام بازی کرد و در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت) نیز این نقش خود را بازآفرینی کرد. اما هیچ کس انتظار نداشته که کامبربچ در یک سرقت و حمله خیابانی، خودش یک قهرمان باشد.

بندیکت کامبربچ - سریال Sherlock (شرلوک)
بندیکت کامبربچ – سریال Sherlock (شرلوک)

بنابر گزارش‎ها، کامبربچ از خانه‎اش در لندن سوار یک تاکسی شده و مقصدش نیز در نزدیکی محل خانه خیالی شرلوک هولمز بوده است. این بازیگر با نگاه به بیرون پنجره ماشین، متوجه می‎شود که چهار مهاجم در حال سرقت و حمله به یک پیک غذایی دوچرخه‎سوار هستند. او از ماشین بیرون می‎آید و برای کمک به دوچرخه‎سوار، به سرعت به سمت آنها می‎رود.

کامبربچ به همراه راننده تاکسی، این چهار مهاجم را از اطراف دوچرخه‎سوار دور می‎کنند. مهاجمان بار دیگر به آنها حمله‎ور می‎شوند اما این بازیگر از خودش دفاع می‎کند و آنها پا به فرار می‎گذارند. گرچه راننده تاکسی در این کار به این بازیگر کمک کرده اما او اذعان داشته که شجاعت کامبربچ سبب فراری دادن مهاجمان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *